wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Używany sprzęt rehabilitacyjny

Używany sprzęt rehabilitacyjny

Specjalistyczny sprzęt rehabilitacyjny dla osób niepełnosprawnych to zwykle duży wydatek. Wciąż można ubiegać się o dofinansowanie do urządzeń rehabilitacyjnych ze środków państwowych PFRON, jednak nie zawsze dotacja zostaje udzielona. Alternatywą dla zakupu nowych urządzeń jest używany sprzęt rehabilitacyjny, który w takim samym stopniu będzie spełniał swoją rolę.
 

Używany sprzęt medyczny - skup

Jako profesjonalny sklep zajmujący się sprzedażą sprzętu rehabilitacyjnego dla niepełnosprawnych, prowadzimy także skup używanych urządzeń, które są sprawne i dobrze zachowane. Duża ilość takich urządzeń może być powtórnie użytkowana, ponieważ wiele osób potrzebuje ich tylko przez pewien czas, a po powrocie do zdrowia czy oczekiwanej sprawności, nie zamierza ich już dłużej przechowywać. Proponujemy więc kontakt z naszą firmą w celu wyceny sprzętu, który następnie przejdzie szczegółowy serwis, a w razie konieczności także wymianę niektórych części czy podzespołów. Tylko wówczas możemy zagwarantować ich odpowiednią jakość i sprzedać kolejnym klientom.


Czym jest sprzęt rehabilitacyjny rekondycjonowany?

To używany sprzęt medyczny, który może zostać ponownie użyty po pełnym przeglądzie i serwisie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferujemy używany sprzęt rehabilitacyjny renomowanych producentów, ponieważ ze względu na dochowanie przez nich określonych, często wygórowanych standardów, może być bardzo długo eksploatowany. Istotna będzie też jakość poszczególnych elementów urządzenia, która zapewni pełną funkcjonalność.


Szukasz używanego sprzętu zadzwoń: tel. 663-221-727
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do