wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Schodołazy dla osób niepełnosprawnych zastosowanie » Vimec T09 - schodołaz gąsienicowy
Produkty:
 • DARMOWE PREZENTACJE CAŁA POLSKA

  Prolifter
  Sprzęt rehabilitacyjny i schodołazy

  Firma Arial Piotr Karwalski
  NIP: 8361812775
  REGON: 100760535

  ul. Mszczonowska 33/35 lok.38
  96-100 Skierniewice
  woj. łódzkie
 • E-mail: biuro@prolifter.pl
 • Telefon Krzysztof (windy, platformy):
  729 888 698
  Piotr (rehabilitacja):
  663 221 727
  Bartosz (schodołazy):
  697 301 691
 • Godziny działania sklepuod PN do PT: od 9 do 17

Vimec T09 - schodołaz gąsienicowyvimec t09 robby Schodołazy gąsienicowe to obecnie najtańsze rozwiązanie pozwalające na pokonywanie barier architektonicznych. Ma swoje zastosowanie w budynkach użyteczności publicznej, blokach, domach prywatnych, mieszkaniach kilkukondygnacyjnych. Sprawdzają się też w parkach, na terenach zielonych, w odsłoniętych przestrzeniach miejskich. Mają jedną, szczególną zaletę. Ich zastosowanie pozwala zrezygnować z konieczności ingerencji w architekturę czy konstrukcję budynku, ponieważ są to urządzenia mobilne. 

Jak działa Vimec T09 ROBBY? Vimec T09


Robby to jeden z polecanych schodołazów gąsienicowych, będących doskonałą alternatywą dla innych tego typu urządzeń. Porusza się za pomocą systemu gąsienic, co zapewnia maksymalny komfort jazdy osoby niepełnosprawnej. Musi być używany wyłącznie na schodach prostych o nachyleniu do 35 stopni, opatrzonych ostrymi krawędziami czy niedużej wielkości spocznikami. Schodołaz został przystosowany do transportowania wózka inwalidzkiego wraz z jego właścicielem. To uniwersalne urządzenie można podpiąć do dowolnego wózka inwalidzkiego napędzanego ręcznie. Stanowi bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ osoba niepełnosprawna nie musi opuszczać wózka, a jest w stanie dostać się do swojego mieszkania usytuowanego na piętrze lub w innym miejscu wyposażonym w schody. Jego obsługa wymaga skorzystania z pomocy opiekuna, który będzie sterował schodołazem i manipulował przyciskami. Nie oczekuje się od niego jednak wykorzystywania siły fizycznej.

  

Dlaczego warto kupić schodołaz gąsienicowy Vimec T09 ROBBY?


Jest to urządzenie nowoczesne, o czym świadczy choćby wskaźnik nachylenia stopni. Pokonuje schody z prędkością 5 metrów na minutę (12 stopni), a przy wadze 47 kg charakteryzuje się zasięgiem 25 pięter. Przeznaczone jest dla użytkowników do max wagi 130 kg. Łatwość ładowania baterii za pomocą wbudowanego akumulatora zasilanego z sieci 230V sprawia, że każdy będzie potrafił go użytkować. Schodołaz gąsienicowy Vimec T09 ROBBY to urządzenie mobilne, które można też transportować w bagażniku samochodu. Szybko rozkłada się na dwie części, które zmieszczą się w każdym pojeździe. Spełni więc swoje zadanie pokonywania barier architektonicznych w dowolnym miejscu.Tu znajdziesz >>> inne schodołazy osobowe


 

Schodołaz z podpieciem do wózków inwalidzkich Vimec T09 ROBBY – cena


Schodołaz można nabyć w cenie 12990 zł brutto, co dla tego typu urządzeń jest ceną standardową. Jego koszty przez swą funkcjonalność szybko się jednak zwrócą. Dodatkowo warto się ubiegać o dofinansowanie na schodołaz gąsienicowy dla osób niepełnosprawnych z programów państwowych. Dotacje są duże i przyznaje je np. PFRON. Warto zaznaczyć, że cena Vimec T09 ROBBY spadła na korzyść nabywców, ponieważ schodołazy staniały o kilka tysięcy w sklepie Prolifter. Urządzenia te są certyfikowane i zapewniają maksymalne bezpieczeństwo swoim użytkownikom. Wyposażone są w pasy bezpieczeństwa, a gąsienice zostały opatrzone gumową powłoką, by sprzęt był trwały i miał długą żywotność. Ten włoski produkt zapewnia stabilną jazdę i stałą, bezskokową prędkość. Na pewno jest więc warty polecenia.
Komentarze (0)

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Schodołazy dla osób niepełnosprawnych zastosowanie
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu