wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » PLATFORMY PRZYSCHODOWE ZASTOSOWANIE » Winda przyschodowa DELTA na szynie prostej
Produkty:

Winda przyschodowa DELTA na szynie prostejwinda schodowa delta altech Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów wind przyschodowych. Różnią się one szeregiem cech, jak choćby rozmiar, funkcjonalności, wyposażenie dodatkowe oraz zastosowanie. Podstawowy podział wind zakłada montaż na schodach krętych lub prostych. Nie są to więc urządzenia uniwersalne, które można instalować bez względu na parametry, ale konieczne jest ich dopasowanie do warunków i wymagań pomieszczeń docelowych. 

Platforma prostoliniowa Delta


Platforma Delta należy do bardzo chętnie kupowanych platform, ponieważ jest jedną z najwęższych wind dostępnych na rynku. To jej szczególna zaleta, gdyż dzięki tej właściwości można ją zamontować nie tylko w miejscach publicznych, ale także na klatkach schodowych, które słyną z dość wąskich schodów. Co ważne, platforma schodowa Delta znajdzie swoje zastosowanie również na zewnątrz budynków, jako że produkowana jest ze stali nierdzewnej, dzięki czemu jest całkowicie odporna na działanie zmiennych warunków atmosferycznych. Cena wind schodowych nie jest niska, dlatego zwykle kupuje się je na długie lata, aby cechowały się oczekiwaną żywotnością.


 

Jaka jest cena platformy Delta?


Platformy schodowe przeznaczone na schody proste odznaczają się niższą ceną, niż te stosowane dla schodów krętych. Jest to całkowicie zrozumiałe, ponieważ muszą pokonać mniej stopni oraz nie poruszają się po zakrętach. Ich ceny będą się więc zaczynały od 25 tys. zł brutto, aczkolwiek ostateczny koszt urządzenia zostanie ustalony po wykonaniu dokładnej wizji lokalnej, dokonaniu niezbędnych obliczeń na miejscu jej zastosowania.


 

Zalety windy przyschodowej Delta


Poza niewielką ilością miejsca, jakie zabiera winda schodowa Delta, warto wspomnieć o jej wysokiej jakości wykonania. Stanowi w pełni bezpieczny, sprawdzony i certyfikowany pojazd do transportu po schodach osób z deficytami ruchu lub seniorów. Składane krzesełko zapewnia przestrzeń dla innych użytkowników schodów. Niska prędkość jazdy gwarantuje pełen komfort bez utraty skuteczności jej działania. Winda płynnie rusza z miejsca i tak samo płynnie zatrzymuje się w miejscu docelowym. Można z niej korzystać wiele razy dziennie, ponieważ jej ładowanie następuje podczas pozycji spoczynkowej, dlatego jest wciąż gotowa do użytku. Dodatkowo stanowi bardzo tanie urządzenie w eksploatacji, gdyż nie zużywa dużo prądu. Udźwig o wartości 300 kg jest zaś wystarczający, aby pomieścić wózek inwalidzki lub kilka osób jednocześnie.

 


>>> Tu znajdziesz: winda przyschodowa krzywoliniowa OMEGA Altech

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii PLATFORMY PRZYSCHODOWE ZASTOSOWANIE
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu