wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » PLATFORMY PRZYSCHODOWE ZASTOSOWANIE » Winda przyschodowa OMEGA krzywoliniowa
Produkty:
Polecamy
Podnośnik towarowy ręczny Titan 400kg - 120cm

Podnośnik towarowy ręczny TITAN 400/120

3 490,00 zł brutto2 837,40 zł netto

Winda przyschodowa OMEGA krzywoliniowaPlatformy przyschodowe Omega to wysokiej jakości urządzenia, które idealnie niwelują wszelkie bariery architektoniczne, jakie stają na drodze do swobodnego poruszania się osób niepełnosprawnych. Mimo wdrażanych ustaw dotyczących konieczności montażu platform lub wind, bywa że instrukcje te pozostają bez echa. Nie są przestrzegane szczególnie w starym budownictwie, które często zamieszkują osoby niepełnosprawne. Okazuje się jednak, że rozwiązanie problemu ich transportu po schodach jest bardzo łatwe i wcale nie musi wiele kosztować.

 

Platforma przyschodowa Omega


Winda przyschodowa Omega idealnie spełnia swoje zadanie wszędzie tam, gdzie schody są wąskie i kręte. Główną zaletą urządzenia jest bowiem jego kompaktowy kształt. Doskonale przystosowuje się do niewielkich przestrzeni, zajmując małą ilość miejsca. Warto podkreślić, że winda jest składana i podczas spoczynku nie będzie przeszkadzać w użytkowaniu schodów przez inne osoby.
platforma, winda omega


 

Bezpieczeństwo i komfort


Windy przyschodowe Omega spełniają wszystkie normy i standardy bezpieczeństwa. Muszą być gotowe do użytku natychmiast, nie powodując przy tym zagrożenia dla osób niepełnosprawnych. Słyną ze swej niezawodności, dlatego są montowane na całym świecie.


 

Montaż i użytkowanie


Winda przyschodowa zamawiana jest zawsze do konkretnego miejsca i jest do niego dedykowana. Oznacza to, że w pierwszej kolejności należy wykonać niezbędne pomiary przestrzeni, aby przystosować urządzenie. Instalowana jest na szynie, która może także służyć jako poręcz. Dla schodów krętych montuje się windy przyschodowe na torze krzywoliniowym. Będzie obliczona na przemieszczanie się pomiędzy poszczególnymi kondygnacjami wraz z przystankami. Platforma Omega została przy tym tak opracowana, aby uwzględniać bardzo niewielki promień skrętu, co będzie miało wpływ na jej wygodne użytkowanie i zajmowanie niewielkiej przestrzeni.


 


 

Cena platformy Omega


Ze względu na większe wymagania dotyczące montażu, a także samą konstrukcję urządzenia, platforma Omega na schody kręte jest droższa, aniżeli winda poruszająca się po torze prostym. Ceny platformy krzywoliniowej na schody ze spocznikami lub zakręcane zaczynają się od 30 tys. zł brutto. Klienci prywatni mogą się jednak ubiegać o pomoc z programów państwowych, jak PFRON, mając szansę na uzyskanie nawet do 95% dofinansowania wartości urządzenia. Stosowne wnioski należy złożyć w MOPS lub PCPR właściwym miejscu zamieszkania osoby niepełnosprawnej.

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii PLATFORMY PRZYSCHODOWE ZASTOSOWANIE
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu