wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » WINDY DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH ZASTOSOWANIE
Produkty:
Polecamy

WINDY DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH ZASTOSOWANIE

Windy dla niepełnosprawnych to często spotykane urządzenia w przestrzeni miejskiej. Znajdują bardzo szerokie zastosowanie, ponieważ idealnie sprawdzają się do użytku prywatnego czy powszechnego.

 

Charakterystyka wind dla niepełnosprawnych


Podnośniki pionowe charakteryzują się różną wysokością podnoszenia. Ich zakres waha się od kilkudziesięciu centymetrów do 3 metrów. Stanowią zdecydowanie chętniej i częściej wybierane urządzenie do likwidowania barier architektonicznych, aniżeli tradycyjne windy, ze względu na łatwość montażu i niższą cenę.

 

Rodzaje wind dla niepełnosprawnych


Istnieje bardzo wiele różnych wind dla niepełnosprawnych, które są w całości lub tylko częściowo zabudowane, mają inny system zamykania, konstrukcję barierek czy wyróżniają się materiałem, jaki został użyty do ich produkcji. Wszystko uzależnione jest od zastosowania wind dla niepełnosprawnych. Jeśli jest konieczność montażu urządzenia na zewnątrz, wówczas będzie się składać z elementów odpornych na działanie zmiennych warunków atmosferycznych. Plastik nie może się odkształcać pod wpływem ciepła promieni słonecznych, a mechanizm napędowy powinien być zabezpieczony przed wilgocią.

 

Zastosowanie wind dla niepełnosprawnych


Windy stosuje się w miejscach użyteczności publicznej, wszędzie tam, gdzie nie ma wystarczającej przestrzeni na zastosowanie innych urządzeń do transportowania osób niepełnosprawnych po schodach. Są znakomitym rozwiązaniem w przypadku dostępu do mieszkań usytuowanych w blokach. Widuje się je także w galeriach miejskich, na dworcach czy na stacjach metra.


 

Przejdź do strony głównej
Sklep internetowy shopGold
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu