wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Windy dla niepełnosprawnych (do 3m)
  • DARMOWE PREZENTACJE CAŁA POLSKA
  • E-mail:biuro@prolifter.pl
  • TelefonBartosz (schodołazy): 697-301-691
    Piotr (rehabilitacja): 663-221-727
    Krzysztof (windy, platformy): 729-888-698
Polecamy
Platforma schodowa Delta Altech

Platforma schodowa DELTA na torze prostym

22 900,00 zł brutto21 203,70 zł netto

Windy dla niepełnosprawnych (do 3m)

Windy dla niepełnosprawnych (do 3m)

Windy dla niepełnosprawnych do 3m wysokości

W ramach realizacji programu likwidowania barier architektonicznych, wiele budynków, a także miejsc użyteczności publicznej musi zostać wyposażona w sprzęt umożliwiający transport osób niepełnosprawnych po schodach. Rozwiązaniem są windy osobowe do wysokości 3m. Mają wiele zalet, ponieważ nie tylko zapewniają komfort użytkownikom z dysfunkcjami poruszania się, ale dodatkowo podnoszą też prestiż budynków, w jakich są instalowane.

 

Nowoczesne i komfortowe

Podnośniki pionowe dla osób niepełnosprawnych spełniają wszelkie standardy użytkowania i są dopuszczone do montażu. Można je znaleźć w budynkach mieszkalnych, urzędowych, na peronach, stacjach kolejek miejskich czy w pomieszczeniach o rozmaitej funkcjonalności i przeznaczeniu. Ich wygląd jest nam wszystkim dobrze znany, gdyż są bardzo powszechnymi urządzeniami. Gwarantują łatwość obsługi, a także pełną bezawaryjność. Co ważne, wiele z nich w standardzie posiada już system inteligentnej kontroli, który gwarantuje dostęp do windy osobom zamieszkałym na danym obszarze, zarządcom, upoważnionym pracownikom itp.


Platforma pionowa dla osób niepełnosprawnych – działanie

Windy osobowe do wysokości 3m mają za zadanie przetransportować osobę niepełnosprawną ruchowo na niewielką wysokość, czyli do 3 metrów w górę lub w dół. Najczęściej montowane są więc jako platformy umożliwiające wejście do mieszkania usytuowanego na piętrze, ułatwiają dostęp do drzwi wejściowych, do których prowadzą schody itd. Ich udźwig pozwala na transport 3 osób jednocześnie.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do