wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Winncare
Produkty:

Winncare

Winncare
Marka Winncare już od lat cieszy się wysoką renomą wśród produktów przeznaczonych do rehabilitacji i poprawy funkcjonowania osób z niepełnosprawnościami. Wspomaga ludzi, którzy utracili samodzielność, by wciąż mogli się czuć niezależni od pomocy osób trzecich. Wiele lat znana była jaka duńska marka Ergolet, a od kwietnia 2018 roku stanowi część francuskiej grupy Winncare.

Nadal reprezentują ją wysokiej klasy specjaliści, konstruktorzy, którzy pracują nad zachowaniem odpowiedniej jakości produktów, gwarantujących komfort. Stąd klienci mogą oczekiwać dużej dozy pomysłowości, ciekawych rozwiązań technicznych, bazujących na najnowocześniejszej technologii produkcji. To bardzo ważne, ponieważ założeniem firmy jest usprawniać codzienne funkcjonowanie osób z uszkodzeniem narządu ruchu w każdym wieku. Bez względu na stopień niepełnosprawności, a nawet status materialny.

Firma Winncare oferuje więc zarówno podnośniki sufitowe, z których najbardziej znanym, a nawet nagradzanym, jest podnośnik sufitowy Luna. Do dyspozycji pacjentów są także pionizatory, łóżkowanny hydrauliczne oraz wózki prysznicowe. Te ostatnie wspomagają zażywanie kąpieli i utrzymanie czynności higienicznych.

Winncare przywiązuje ogromną wagę do bezpieczeństwa użytkowania poszczególnych sprzętów oraz urządzeń rehabilitacyjnych, co odzwierciedla się w ich precyzyjnym wykonaniu. Przede wszystkim jednak, odznaczają się funkcjonalnością, co doceniają odbiorcy z każdej grupy wiekowej. 
podnośnik sufitowy Luna

Flagowy produkt – podnośnik sufitowy Luna


Podnośnik sufitowy Luna to urządzenie o wyjątkowym designie, wspomagające osoby niepełnosprawne ruchowo. Charakteryzuje się szerokimi możliwościami użytkowymi, ponieważ ma bardzo elastyczne zastosowanie. Umożliwia podnoszenie pacjenta leżącego, a także transfer pomiędzy np. łóżkiem oraz wózkiem inwalidzkim. Odbywa się to za pomocą np. nosidła. Bywa stosowany nawet w łazience, ze względu na wykonanie z wodoodpornych materiałów. Mowa tu głównie o pilocie zdalnego sterowania. Podnośnik jest urządzeniem zarówno mobilnym, jak i stacjonarnym. Wybór jednej z opcji będzie zależeć od indywidualnych preferencji samego użytkownika. Jest to sprzęt bez wątpienia najchętniej wybierany do użytku w prywatnych domach, ale też w szpitalach czy domach opieki. Jego obsługa jest całkowicie bezpieczna i prosta, dlatego jest tak często stosowany. Dodatkowo podnośnik Luna wraz z innymi akcesoriami można łączyć w funkcjonalne zestawy.


 

Łóżkowanna hydrauliczna Winncare


Wózek prysznicowy marki Winncare stosowany jest do pielęgnacji osób niepełnosprawnych. Jest niezbędny dla utrzymania codziennej higieny seniorów czy pacjentów z uszkodzonym narządem ruchu. Pozwala na transfer pacjenta w pozycji leżącej do łazienki, gdzie pod prysznicem dokonuje się wygodnego mycia. Urządzenie może mieć styczność z wodą, ponieważ zostało wykonane z odpowiedniej jakości materiałów. Stalowa konstrukcja wózka jest pokryta antykorozyjną powłoką z żywicy epoksydowej. Dzięki temu rozwiązaniu, łóżko wannę można użytkować przez długie lata. Wózek prysznicowy posiada system drenaży, którymi swobodnie spływa woda. Istnieje także możliwość użycia zaworu, aby woda nie uciekała do odpływu. Łóżkowanna wyposażona jest w uchwyty umożliwiające pchanie urządzenia przez opiekuna. Po obu stronach są także ruchome barierki, które zabezpieczają pacjenta przed upadkiem. Pełne bezpieczeństwo gwarantują też hamulce, ponieważ łóżko osadzone jest na wytrzymałych kółkach zapewniających łatwość pchania po podłodze.
wózko wanna hydrauliczna


 
łóżko wanna lambda 175

Wózkowanna LAMBDA 175 Winncare


Wózek prysznicowy Lambda 175 marki Winncare to model oferujący większą funkcjonalność niż podobne produkty tego typu. Posiada boczne oraz końcowe poręcze, które można dowolnie blokować w aż czterech pozycjach. Pozwala to na swobodny dostęp do chorego i możliwość dokonywania wszelkich czynności higienicznych. Łóżko wanna wyposażona jest w system drenaży, przez które odpływa woda. Można także przechylić urządzenie na bezpieczną pozycję, aby odpłynęła z podstawy łóżka szybciej i pozwoliła na skuteczne suszenie jego powierzchni. Kółka zapewniają szansę przemieszczania się z pacjentem tym bardziej, że charakteryzują się odpowiednią ruchomością. Hamulce potrafią je zaś efektywnie zablokować, gwarantując pełne bezpieczeństwo chorego. Co ważne, wózko wanna Lambda daje możliwość elektrycznego unoszenia pacjenta na żądaną wysokość do ponad 100 cm. Urządzenie znajduje zastosowanie w szpitalach, klinikach, domach seniorów i opieki, a nawet w prywatnych mieszkaniach, aby pielęgnacja pacjenta była łatwiejsza i bardziej komfortowa.

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Podnośnik sufitowy Luna Standard

Podnośnik sufitowy dla niepełnosprawnych LUNA IPX4 Winncare

9 890,00 zł brutto9 157,41 zł netto
dodaj do porównania
Wózko wanna HYDRAULICZNA Winncare

Wózko wanna HYDRAULICZNA Winncare

10 490,00 zł brutto9 712,96 zł netto
dodaj do porównania
Podnośnik basenowy POOL E185 Winncare

Podnośnik basenowy POOL E185 Winncare

15 490,00 zł brutto14 342,59 zł netto
dodaj do porównania
Wózko wanna Lambda 175 Winncare

Wózko wanna elektryczna LAMBDA 175

16 890,00 zł brutto15 638,89 zł netto
dodaj do porównania

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu