wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Sprzęt fitness » Wioślarze rehabilitacyjne
Produkty:
  • DARMOWE PREZENTACJE CAŁA POLSKA

  • E-mail:biuro@prolifter.pl
  • TelefonKrzysztof (windy, platformy): 729-888-698
    Piotr (rehabilitacja): 663-221-727
    Bartosz (schodołazy): 697-301-691
  • Godziny działania sklepuod PN do PT: od 9 do 18 SB: 9 do 14
Polecamy

Wioślarze rehabilitacyjne

Wioślarze rehabilitacyjne
Wioślarze to urządzenia, które wciąż jeszcze nie są tak szeroko nabywane do naszych domów, jak np. rowerki. Warto to zmienić, ponieważ oferują naprawdę duże możliwości treningowe nie tylko dla osób zdrowych i dbających o sylwetkę, ale także tych, którzy przebyli urazy i mają kłopoty z narządem ruchu.

Co to są wioślarze rehabilitacyjne?
Na rynku dostępnych jest kilka rodzajów wioślarzy. Ze względu na niską cenę, najczęściej można spotkać wioślarze hydrauliczne, które mają najprostszą budowę. Wioślarze magnetyczne są wyposażone w koło zamachowe z systemem oporu i charakteryzują się cichą i płynną pracą. Najciekawsze są zaś wioślarze wodne dające wysoki opór podczas ćwiczeń. To właśnie na nich ćwiczenia zdają się być najbardziej przyjemne, ze względu na wodę, która daje dźwięk zbliżony do autentycznego treningu na wodzie. Wioślarze powietrze zaś, nie są zalecane dla osób początkujących. Wioślarz do rehabilitacji jest urządzeniem, w jaki możemy precyzyjnie dopasować opór do możliwości i potrzeb pacjenta.

Wioślarz dla chorego – jak nabyć?
Zakup wioślarza rehabilitacyjnego na własny, domowy użytek, może być wydatkiem, aczkolwiek można znaleźć urządzenia niedrogie, a bardzo dobrze spełniające swoją rolę. Dla osób, które wypełnią wszystkie warunki, istnieje dofinansowanie. Wioślarz z PFRON można wówczas nabyć w cenie 80% jego wartości dopłacając jedynie 20% pozostałej ceny. Jest to zatem oferta warta rozważenia, jeśli dysponuje się dokumentem potwierdzającym przyznany stopień niepełnosprawności.

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Brak produktów ...

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu