wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Schodołazy towarowe zastosowanie » Wnoszenie kserokopiarki po schodach
Produkty:
  • DARMOWE PREZENTACJE CAŁA POLSKA

  • E-mail:biuro@prolifter.pl
  • TelefonKrzysztof (windy, platformy): 729-888-698
    Piotr (rehabilitacja): 663-221-727
    Bartosz (schodołazy): 697-301-691
  • Godziny działania sklepuod PN do PT: od 9 do 18 SB: 9 do 14

Wnoszenie kserokopiarki po schodachW biurach oraz firmach, gdzie na dużą skalę pracuje się z dokumentami, archiwizując je, powielając czy analizując, niezbędne są wszelkie urządzenia biurowe, jak kserokopiarki, drukarki itp. Charakteryzują się one niemałą wagą, dlatego znoszenie i wnoszenie kopiarek po schodach to zajęcie dla co najmniej kilku osób. Aby wykonywać to sprawnie i szybko, a także bez nadwyrężania siły ludzkiej, warto jest zainwestować w schodołaz transportowy. Zalety schodołazów Niewątpliwą zaletą schodołazów jest to, że ciężar wnoszenia i znoszenia spada wyłącznie na urządzenie sterowane z niewielką pomocą operatora. W takim przypadku nie będzie musiał używać swojej siły czy nadwyrężać kręgosłupa, ponieważ schodołazy poruszają się automatycznie i napędzane są energią płynącą z baterii litowo-jonowej. Pełne naładowanie schodołazu oznacza możliwość pokonywania nawet 120 pięter jednorazowo, bez konieczności przerywania pracy. Są to bowiem urządzenia bardo wydajne, łatwe w obsłudze i niemal bezusterkowe. Koszt zakupu schodołazów jest inwestycją, która zwraca się po jakimś czasie, ze względu na bardziej efektywną pracę. Schodołazy na pewno usprawniają działanie przedsiębiorstw i nadają im prestiżu, ponieważ stają się nowocześniejsze i mogą zyskać w oczach przyszłych kontrahentów. dźwiganie urządzenia wielofunkcyjnego zgodne z BHP
 

Który schodołaz towarowy wybrać?


Wyróżnia się dwa rodzaje schodołazów transportowych, gąsienicowe lub kroczące. Te pierwsze wykorzystuje się w budynkach, gdzie mamy do czynienia z płaskimi schodami. Ten typ urządzeń jest powszechniejszy. Schodołazy kroczące będą odpowiednie do budynków, gdzie spotyka się schody zabiegowe, wąskie, po których schodołaz gąsienicowy nie mógłby się poruszać. Schodołazy towarowe dostosowuje się więc do architektury budynku, w którym będą mieć zastosowanie, ale także zgodnie z potrzebami danej firmy. Kserokopiarki odznaczają się dużą wagą, dlatego będą musiały być transportowane przez schodołazy o odpowiednim udźwigu. Poza tym muszą być w pełni zautomatyzowane, aby nie nadwyrężały kręgosłupa człowieka i były dla niego komfortowe.

 

Schodołazy usprawniają organizację pracy


Schodołazy transportowe używane są często przez firmy zajmujące się dzierżawą urządzeń biurowych. Kserokopiarki są wówczas transportowane z jednego biura do kolejnego, co sprawia wiele trudności. Zajmują się tymi pracownicy, którzy nawet nie są przeszkoleni w zakresie dźwigania zgodnego z zasadami BHP. Takie niedopatrzenie właściciela firmy może się stać przyczyną wielu urazów, a co za tym idzie zwolnień lekarskich. Można tego łatwo uniknąć przez zakup schodołazów transportowych, jakie biorą na siebie wnoszenie i znoszenie ciężkich kserokopiarek. Zakup schodołazu ogranicza zakres obowiązków pracowników wyłącznie do instalowania urządzeń w biurach, bez konieczności ich wnoszenia. Wystarczy tylko jedna osoba, która zajmie się sterowaniem schodołazem i jego obsługą, co pozwala zredukować etaty.

 

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Schodołazy towarowe zastosowanie
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu