wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Schodołazy towarowe zastosowanie » Wnoszenie mebli metalowych, sejfów, szaf i kas pancernych
Produkty:
  • DARMOWE PREZENTACJE CAŁA POLSKA

  • E-mail:biuro@prolifter.pl
  • TelefonKrzysztof (windy, platformy): 729-888-698
    Piotr (rehabilitacja): 663-221-727
    Bartosz (schodołazy): 697-301-691
  • Godziny działania sklepuod PN do PT: od 9 do 18 SB: 9 do 14
Polecamy
Podnośnik do adaptacji samochodu CARLIFT

Podnośnik do adaptacji samochodu CARLIFT

15 990,00 zł brutto13 000,00 zł netto

Wnoszenie mebli metalowych, sejfów, szaf i kas pancernychSchodołazy transportowe oferowane przez naszą firmę, nierzadko znajdują szerokie zastosowanie w bardzo specjalistycznych i wąskich branżach przemysłowych bądź usługowych. Niewątpliwie jedną z nich jest usługa wyposażania firm prywatnych, sklepów lub hurtowni w szafy pancerne, sejfy czy kasy. Rzadko się zdarza, aby tego typu meble znajdowały swoje zastosowanie w wielu instytucjach, sklepach bądź nawet domach prywatnych, jednak dopóki są chętni do ich zakupu, dopóty schodołazy transportowe będą potrafiły zająć się ich wniesieniem lub zniesieniem po schodach. Polecamy schodołaz do sejfów PowerMate M-1.

Tu znajdziesz schodołaz gąsienicowy towarowy do 600kg

 
Schodołaz z automatycznym balansem ładunku Titan 420 Schodołaz z automatycznym balansem ładunku Titan 420
 

Transport po schodach sejfów i szafy pancerne. Schodołaz na wyposażeniu firmy przeprowadzkowej.


Kasy i sejfy to wyposażenie, które nierzadko znajduje swoje miejsce w urzędach czy placówkach bankowych. Wciąż jeszcze wiele osób prywatnych pragnie posiadać sejfy w swoich domach, dla własnych potrzeb. Są one jednak bardzo ciężkie i nierzadko charakteryzują się nieregularnymi gabarytami. Oznacza to, że potrzeba tak samo specjalistycznego sprzętu, aby uporać się z ich wniesieniem. Meble metalowe, sejfy czy kasy docelowo mogą się znaleźć w bardzo nietypowych destynacjach, jak piwnice, a nawet strychy o wzmocnionym stropie. Ich obecność ma zwykle charakter poufny, dlatego pracownicy zajmujący się transportem tego rodzaju mebli, muszą się liczyć z dużym wyzwaniem.
Dźwiganie szaf pancernych po schodach
 
wnoszenie sejfów po schodach

Schodołaz do sklepu z broniąWłaściciele skelpów z bronią, szczególnie tych bardzo bogato wyposażanych, nierzadko decydują się na zakup sejfów czy kas pancernych, ze względu na konieczność dokonywania codziennych dostaw towarów. Tego rodzaju sprzęt odznacza się wyjątkową wagą, dlatego do pracy należy wówczas zatrudnić kilka osób. Jeden schodołaz potrafi zastąpić nawet trzech pracowników, ponieważ podczas transportu schodołazem gąsienicowym lub kroczącym niezbędna będzie wyłącznie osoba sterująca urządzeniem.

 
Usługi wnoszenia ciężkich rzeczy po schodach <<<


 
Rampa aluminiowa do samochodu do sejfów
Rampa aluminiowa do samochodu do sejfów

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Schodołazy towarowe zastosowanie
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu