wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Schodołazy towarowe zastosowanie » Wózek do wnoszenia po schodach automatów hazardowych oraz do gier
Produkty:
  • DARMOWE PREZENTACJE CAŁA POLSKA

  • E-mail:biuro@prolifter.pl
  • TelefonKrzysztof (windy, platformy): 729-888-698
    Piotr (rehabilitacja): 663-221-727
    Bartosz (schodołazy): 697-301-691
  • Godziny działania sklepuod PN do PT: od 9 do 18 SB: 9 do 14

Wózek do wnoszenia po schodach automatów hazardowych oraz do gierAutomaty do gry jakiś czas temu zniknęły ze sklepów oraz miejsc publicznych, jednakże nie znaczy to, że całkowicie straciły na swej popularności. Wciąż są sposobem spędzania czasu dla osób, które nie boją się ryzykować, aczkolwiek znajdują się w kasynach oraz miejscach do tego przeznaczonych. Trzeba je tam jednak jakoś przetransportować i nierzadko wnieść na piętro. Jak tego dokonać bez schodołazu towarowego?
 


 

Schodołazy towarowe do szerokiego użytku


Trudno sobie wyobrazić konieczność wnoszenia po schodach poszczególnych automatów do gier. Aby sprostać temu zadaniu potrzebna jest znaczna ilość osób, które ostatecznie i tak będą mieć problem z tym wyzwaniem. Da się jednak bardzo skutecznie ominąć ten problem, wyposażając pracowników w schodołazy transportowe. Wózki elektryczne zostały stworzone z myślą o pokonywaniu schodów różnego nachylenia oraz wielu typów, jak np. kręte schody zabiegowe. Stopień trudności wniesienia automatu do gry po schodach będzie uzależniony od samej architektury budynku, dlatego nasze schodołazy towarowe zostały zaprojektowane tak, aby sprostać niejednym zakrętom, różnym szerokościom stopni oraz nachylenia.

 

Jakość schodołazów transportowych


Oferowane przez naszą firmę schodołazy towarowe, zwane inaczej wózkami elektrycznymi, posiadają sporo zalet. Przede wszystkim zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów. Wszystkie rozwiązania zastosowane w mechanizmie schodołazów są opatentowane i wielokrotnie sprawdzone pod kątem ich niezawodności. Rzadko się więc zdarza, aby schodołazy towarowe ulegały jakimkolwiek awariom czy usterkom, aczkolwiek i w takich przypadkach służymy pomocą serwisową lub gwarancyjną. Bezsprzeczną zaletą naszych elektrycznych wózków schodowych jest długa żywotność baterii. Schodołaz elektryczny na jednym, pełnym naładowaniu baterii pokona aż 1800 schodów, co odpowiada nawet 120 piętrom budynku. Może zatem służyć przez kilka dni intensywnej pracy bez konieczności podłączania do zasilania.

 

Waga automatów do gry


Jeden automat do gry potrafi ważyć nawet kilkadziesiąt kilogramów. Oznacza to, że aby móc go swobodnie podnieść, należy zatrudnić do tego zadania kilkoro mężczyzn (co najmniej 2). Zgodnie z obowiązującymi przepisami BHP, mężczyzna może pozwolić sobie na dźwiganie ciężarów o wadze max. 25kg przy pracy ciągłej i do 30 kg przy pracy przerywanej. W sytuacji, gdy firma dystrybuująca automaty do gry wyposaży się w schodołazy towarowe, nie musi już kontrolować tych norm wśród pracowników, ponieważ wózek elektryczny unosi aż do 170 kilogramów za jednym razem. Warto podkreślić, że samo przestawienie automatu do gry z ciężarówki na podnośnik schodołazu jest proste i nie sprawi problemu jednej osobie korzystającej ze schodołazu. Podsumowując, elektryczny wózek do transportu po schodach przyczynia się poniekąd do oszczędności w firmie, ze względu na możliwość znacznego zminimalizowania osób zatrudnionych. Do automatów polecamy schodołazy towarowe PowerMate.Schodołazy towarowe kroczące do ciężkich rzeczy

Schodołaz towarowy kroczący LE1 POWERMATE Schodołaz towarowy kroczący POWERMATE M1
Schodołaz towarowy kroczący POWERMAT LE1  (318kg udźwigu) Schodołaz towarowy kroczący POWERMAT M1 (454kg udźwigu)Schodołazy towarowe gąsienicowe do ciężkich rzeczy
Schodołaz towarowy gąsienicowy TITAN 420 Schodołaz towarowy gąsienicowy Titan 600
Schodołaz towarowy gąsienicowy Titan 420 (420kg udźwigu) Schodołaz towarowy gąsienicowy Titan 600 (600kg udźwigu)

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Schodołazy towarowe zastosowanie
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu