wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Schodołazy towarowe zastosowanie » Wózek schodowy elektryczny do transportu skrzynek z jedzeniem
Produkty:
 • DARMOWE PREZENTACJE CAŁA POLSKA

  Prolifter
  Sprzęt rehabilitacyjny i schodołazy

  Firma Arial Piotr Karwalski
  NIP: 8361812775
  REGON: 100760535

  ul. Mszczonowska 33/35 lok.38
  96-100 Skierniewice
  woj. łódzkie
 • E-mail: biuro@prolifter.pl
 • Telefon Krzysztof (windy, platformy):
  729 888 698
  Piotr (rehabilitacja):
  663 221 727
  Bartosz (schodołazy):
  697 301 691
 • Godziny działania sklepuod PN do PT: od 9 do 17
Polecamy

Wózek schodowy elektryczny do transportu skrzynek z jedzeniemSchodołazy towarowe mają dziś bardzo szerokie zastosowanie w przemyśle. Są idealnym rozwiązaniem także w transporcie, ponieważ odciążają pracowników z uciążliwego i bardzo męczącego dźwigania ciężkich przedmiotów, skrzynek, butelek czy wszelkiego rodzaju towarów. Schodołazy transportowe powinny być wręcz obowiązkowym wyposażeniem firm, które na co dzień zajmują się dostarczaniem towarów do klienta docelowego.

 

 

Wnoszenie i znoszenie po schodach


Podstawową funkcją schodowych wózków elektrycznych, jak sama nazwa wskazuje, jest wnoszenie i znoszenie przedmiotów po schodach. Urządzenie zostało idealnie przystosowane do spełniania swojego zadania. Wyposażone w siłowniki, potrafi z nie lada precyzją pokonywać nawet najbardziej strome czy niestandardowe stopnie. Nie ma przy tym żadnych obaw, że schodołaz z ładunkiem straci swoją przyczepność czy osunie się w dół. Schodołazy transportowe posiadają bardzo wydajną baterię litowo-jonową, która po pełnym naładowaniu potrafi sprostać wnoszeniu i znoszeniu ładunków nawet po 1800 stopni! Można go więc wykorzystywać nieprzerwanie nawet przez kilka dni, ponieważ został do tego idealnie przystosowany.
transport skrzynek po schodach
 

Schodołaz towarowy w transporcie spożywczym


Nikogo nie powinno już dziwić, że schodołazy elektryczne zaczynają być powszechnym wyposażeniem wielu hurtowni, firm usługowych czy sklepów. Głównym ich zadaniem jest odciążenie pracy rąk ludzkich, a nade wszystko kręgosłupa, jakiego schorzenia nieustannie się pogłębiają. Odsetek ludzi niezdolnych do pracy z powodu przeciążenia kręgosłupa wciąż rośnie, dlatego lekarze biją na alarm, a firmy potrzebują rozwiązań, które uchronią przed problemami kręgosłupa. Elektryczny wózek schodowy może być wykorzystywany także w przemyśle spożywczym, a konkretniej w firmach usługowych, które zajmują się rozwożeniem żywności pomiędzy sklepy i restauracje. Zwykle, skrzynki z jedzeniem, pudełka z żywnością (także gotową) ważą nawet kilkadziesiąt kilogramów. Rozdysponowanie całego towaru pomiędzy wszystkie miejsca docelowe będzie niezwykle ciężkie fizycznie, choćby nawet miały tego dokonać dwie osoby. Stąd właśnie propozycja zakupu schodołazu transportowego, który te zadanie znacznie ułatwi.
 

Schodołaz kroczący dla osób prywatnych i firm


W służbie człowiekowi, schodołaz kroczący stał się przez lata nieocenioną pomocą. Korzystają z niego nie tylko firmy z branży spożywczej, ale także osoby prywatne, które nie są w stanie samodzielnie dostarczyć skrzynek z jedzeniem np. na czwarte piętro budynku mieszkalnego. Elektryczny schodołaz kroczący udźwignie nawet 170 kilogramów jednocześnie. Produkty spożywcze najpierw umieszczamy w skrzynkach, a następnie przenosimy na składaną płytę transportową schodołazu, która jest składana. Ze schodołazu kroczącego na dużą skalę skorzystają także firmy np. cateringowe, które muszą zadbać o transport napojów w zgrzewkach oraz pojemników z żywnością.
Komentarze (0)

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Schodołazy towarowe zastosowanie
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu