wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Wózki toaletowo-prysznicowe
Produkty:
Polecamy

Wózki toaletowo-prysznicowe

Wózki toaletowo-prysznicowe
Wózki sanitarne znajdują szerokie zastosowanie w klinikach, domach opieki, szpitalach, a nawet w domach prywatnych. Stanowią wyjątkowo funkcjonalny sprzęt, który wspomaga nie tylko osoby niepełnosprawne czy seniorów, ale także ich opiekunów. Bez wątpienia trudno jest sprawować skuteczną opiekę nad pacjentem bez możliwości korzystania z krzesełka toaletowego.
 

Wózki sanitarne – rodzaje

Na rynku jest bardzo wiele różnych wózków sanitarnych. Różnią się one między sobą komfortem użytkowania, wielkością kół oraz zastosowaniem. Najlepszym i sprawdzonym sprzętem jest z pewnością taki, którego można używać zarówno pod prysznicem, do kąpieli, jak i do czynności toaletowych. Stanowią one jednak nierzadko także pojazd transportowy, którym pacjent może się przemieszczać pomiędzy pomieszczeniami. Najtańsze modele są zarazem najprostsze w swej konstrukcji, jak Shower 1 czy Etac Celan lub Vermeiren Pluo 5”. Można je nabyć w atrakcyjnej cenie.
 

Wózek toaletowo prysznicowy – droższe modele

Wózek z funkcją toalety może mieć zastosowanie również do kąpieli. Ułatwia wykonywanie wszystkich czynności higienicznych pod prysznicem. Przykładem jest Shower II, który charakteryzuje się dużymi kółkami. Swoim wyglądem zbliżony jest do tradycyjnego wózka inwalidzkiego. Bardziej zaawansowanym modelem jest SWIFT MOBILE 2 TILT Etac z kołami 5". Posiada regulację wysokości siedziska oraz sprężyny gazowe umożliwiające pochylenie oparcia. Większość wózków sanitarnych wykonana jest z materiałów wodoodpornych, które można myć, dla zachowania ich higienicznego charakteru.
 

Dofinansowanie na wózki sanitarne

Wózek do kąpieli niepełnosprawnych objęty jest programem finansowania ze środków PFRON na pokonywanie barier architektonicznych. W ten sposób można sfinansować nawet do 95% wartości sprzętu, jeśli spełnia się wszystkie warunki. Oznacza to, że nabycie wózka sanitarnego, który znacznie poprawia komfort życia osoby niepełnosprawnej staje się rzeczywiście możliwe i warto z takich programów skorzystać.

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Krzesło toaletowo pryssznicowe Shower I

Wózek sanitarny toaletowo-prysznicowy SHOWER I

1 590,00 zł brutto1 472,22 zł netto
dodaj do porównania
Wózek toaletowo prysznicowy Etac Clean

Wózek sanitarny toaletowo-prysznicowy ETAC CLEAN

1 889,00 zł brutto1 749,07 zł netto
dodaj do porównania
Wózek toaletowo-prysznicowy PLUO 5

Wózek sanitarny toaletowo-prysznicowy PLUO 5" koła Vermeiren

1 949,00 zł brutto1 804,63 zł netto
dodaj do porównania
Krzesło toaletowo pryssznicowe Shower II

Wózek sanitarny toaletowo-prysznicowy SHOWER II

2 190,00 zł brutto2 027,78 zł netto
dodaj do porównania
Krzesło toaletowo pryssznicowe Shower III Tilt

Wózek sanitarny toaletowo-prysznicowy SHOWER III Tilt

2 490,00 zł brutto2 305,56 zł netto
dodaj do porównania

Sklep internetowy shopGold
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu