wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » WYPOŻYCZALNIA SCHODOŁAZÓW OSOBOWYCH
Produkty:

WYPOŻYCZALNIA SCHODOŁAZÓW OSOBOWYCHWypożyczalnia schodołazów osobowych


Wypożyczalnia schodołazów osobowych to doskonałe rozwiązanie w sytuacji, kiedy ten specjalistyczny sprzęt do przemieszczania się po schodach staje się jedynym ratunkiem dla osób niepełnosprawnych i ograniczonych ruchowo. Rozwiązanie to staje się ostatnio coraz bardziej popularne, ponieważ zakup schodołazów wiąże się z wydatkiem.

 

Warunki i zasady najmu schodołazów osobowych


Wypożyczalnia schodołazów dla osób niepełnosprawnych oferuje schodołazy gąsienicowe oraz schodołazy kroczące krzesełkowe. Koszt wynajmu schodołazu nie jest duży i wynosi od 500 zł brutto miesięcznie. Kaucja za schodołaz natomiast, to w zależności od modelu 2000-3000 zł brutto. Użytkowanie urządzenia nie jest skomplikowane, jednak warto rozważyć szkolenie z jego obsługi, jakie może się odbyć na miejscu u klienta lub w siedzibie firmy. Jest ono dodatkowo płatne. Wynajem schodołazów osobowych odbywa się na terenie całej Polski i możliwy jest wyłącznie na okres minimum jednego miesiąca.

 

Dla kogo najem schodołazów osobowych?


Osoby niepełnosprawne mające permanentny kłopot z poruszaniem się zwykle zainteresowane są zakupem schodołazów. Czasem jednak oczekiwanie na dofinansowanie lub ewentualny zwrot kosztów jego nabycia trwa bardzo długo, dlatego konieczne będzie wypożyczenie schodołazów osobowych, aby możliwe było samodzielne i komfortowe poruszanie się po schodach. Najmem schodołazów będą także zainteresowane osoby, które mają tylko chwilowe problemy z mobilnością. Zakup urządzenia na własność stanowiłby wówczas zbędny wydatek, dlatego wypożyczalnia schodołazów osobowych będzie doskonałym rozwiązaniem. Nierzadko z wypożyczalni korzystają także biura projektowe. Schodołaz na odbiór budynku zdecydowanie obniża koszty inwestycji. Schodołaz do transportu osób niepełnosprawnych wielokrotnie wypożycza się także na wszelkie imprezy rozrywkowe, kiedy konieczne jest zabezpieczenie budynku czy obiektu w specjalistyczny sprzęt umożliwiający swobodne poruszanie się osób ograniczonych mobilnie.

 

Jakość schodołazów do wypożyczenia


Zapewniamy, że oferowane schodołazy osobowe są wysokiej jakości i posiadają niezbędne certyfikaty. Wszystkie urządzenia wyposażenie są w pełen zakres dokumentacji w języku polskim wraz z instrukcją obsługi, aczkolwiek polecamy praktyczne szkolenie organizowane w naszej firmie. Wypożyczenie schodołazu osobowego często stanowi bardziej ekonomiczne rozwiązanie, aniżeli zakup urządzenia na własność, szczególnie gdy jest to schodołaz na odbiór budowlany lub dla osoby tylko czasowo niepełnosprawnej ruchowo.

 

Wypożyczamy schodołazy gąsienicowe oraz schodołazy kroczące krzesełkowe


KAUCJA ZA SCHODOŁAZ od 2000-3000zł brutto*
 

Ceny najmu od 500brutto miesięcznie**
 

WYPOŻYCZAMY W CAŁEJ POLSCE
 

Możliwość szkolenia z obsługi schodołazu: u nas w firmie / u klienta (dod. płatne)
 

Minimalny okres najmu 1 miesiąc.

 

*w zależności od modelu

** w zależności od modelu i czasu najmuZadzwoń zapytaj: 

Bartosz: tel. 697-301-691

Piotr: tel. 663-221-727


 

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu