wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » WYPOŻYCZALNIA SCHODOŁAZÓW TOWAROWYCH
Produkty:
Polecamy
Podnośnik towarowy ręczny Titan 400kg - 120cm

Podnośnik towarowy ręczny TITAN 400/120

3 490,00 zł brutto2 837,40 zł netto

WYPOŻYCZALNIA SCHODOŁAZÓW TOWAROWYCHwypożyczalnia schodołazów towarowych


Oferujemy usługę wynajmu schodołazów towarowych, które ułatwią Państwu prace transportowe i przemieszczanie ciężkich czy wielkogabarytowych ładunków po schodach. W wielu przypadkach zakup schodołazów transportowych jest ekonomicznie nieuzasadniony, dlatego wynajem takiego urządzenia okaże się być lepszym i tańszym rozwiązaniem.CENNIK:
LP. Czas najmu: Koszt:
1. 1 dzień 300zł netto
2. 1 tydzień 600zł netto
3. 1 miesiąc 1500zł netto
  KAUCJA: USTALANA INDYWIDUALNIE
 


Wynajem schodołazów towarowych


Schodołazy towarowe stanowią dziś niewątpliwe ułatwienie dla firm przeprowadzkowych, kurierskich, a także usługowych. Są także powszechnie stosowane przez osoby prywatne, które potrzebują jednorazowo przenieść ładunek po schodach. Elektryczne wózki schodowe są niezwykle funkcjonalne, ich udźwig pozwala na transport nawet bardzo ciężkich ładunków, a do tego są wydajne i ekonomiczne. Schodołazy elektryczne mogą posłużyć do przeniesienia po schodach mebli, szaf pancernych, urządzeń biurowych czy nawet wszelkich materiałów budowlanych. Polecamy wynajem krótko lub długoterminowy. Dostarczamy w pełni sprawny schodołaz, który gwarantuje bezproblemowe i wydajne działanie. Zastępuje pracę nawet 2-4 osób, a do jego obsługi wystarczy zaledwie jeden pracownik.

 

Informacje o wypożyczeniu schodołazów przemysłowych


Oferujemy wynajem schodołazów transportowych do 170 kg, 320 kg oraz do 500 kg udźwigu. Ceny najmu zaczynają się od 300,-zł netto za dzień** i wahają się w zależności od modelu i czasu trwania najmu. Należy pamiętać, że minimalny czas wypożyczenia schodołazu elektrycznego to 1 dzień. Usługa wypożyczania schodołazów transportowych dostępna jest w całej Polsce. Na życzenie naszych klientów oferujemy także możliwość szkolenia z obsługi schodołazu w siedzibie firmy lub we wskazanym przez klienta miejscu. Ta opcja jest dodatkowo płatna, aczkolwiek pozwala w pełni wykorzystać wszystkie możliwości schodołazów i zastosować go w najbardziej wydajny sposób. Wynajem schodołazu towarowego wiąże się z koniecznością uiszczenia kaucji w wysokości od 5000-8000zł brutto. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.
 

Przejdź do strony głównej
Sklep internetowy shopGold
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu