wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Dofinansowania - schodołazy dla osób niepełnosprawnych » Zbiórka pieniędzy
Produkty:
 • DARMOWE PREZENTACJE CAŁA POLSKA

  Prolifter
  Sprzęt rehabilitacyjny i schodołazy

  Firma Arial Piotr Karwalski
  NIP: 8361812775
  REGON: 100760535

  ul. Mszczonowska 33/35 lok.38
  96-100 Skierniewice
  woj. łódzkie
 • E-mail: biuro@prolifter.pl
 • Telefon Krzysztof (windy, platformy):
  729 888 698
  Piotr (rehabilitacja):
  663 221 727
  Bartosz (schodołazy):
  697 301 691
 • Godziny działania sklepuod PN do PT: od 9 do 17
Polecamy

Zbiórka pieniędzyzbiórka pieniędzy na schodołaz
Schodołazy osobowe bywają bardzo różnie finansowane. Wszystko zależy bowiem od możliwości finansowych samego zainteresowanego jego zakupem. Pocieszające jest, że wiele osób otrzymuje schodołaz elektryczny osobowy, jakkolwiek droga do jego zakupu nie byłaby trudna i skomplikowana.

 

Zbiórka pieniędzy we własnym zakresie


Zakup schodołazu osobowego ze środków własnych odbywa się bardzo rzadko. Te praktyczne i funkcjonalne urządzenia są jednak dość drogie, a na pewno zbyt kosztowne, jeśli chodzi o możliwości osób niepełnosprawnych. Czasem zdarza się więc, że bliscy osób niepełnosprawnych ruchowo lub sami główni zainteresowani postanawiają samodzielnie zorganizować zbiórkę pieniędzy. Nierzadko są to zbiórki internetowe, otwierane na wielu platformach pomocowych. Schodołaz dla osoby niepełnosprawnej zakupiony w ten sposób jest doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy nie mają oporów publicznie prosić o dotację.

 

Fundacje oraz stowarzyszenia


Zbiórki pieniędzy na zakup schodołazów osobowych są także organizowane przez stowarzyszenia oraz fundacje. Zwykle takie inicjatywy nie mają na celu zaspokojenia potrzeb wyłącznie jednego podopiecznego, ale skupiają się na kilku potrzebujących. Warto pamiętać, że zakup schodołazu osobowego ze zbiórki publicznej, to jeden z lepszych pomysłów jego sfinansowania, ponieważ nie wiąże się z zaangażowaniem jakichkolwiek własnych środków pieniężnych osoby niepełnosprawnej ruchowo, a więc w żaden sposób jej nie obciąża.

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Dofinansowania - schodołazy dla osób niepełnosprawnych
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu