wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » FAQ » Czy są wanny otwierane?
Produkty:
 • DARMOWE PREZENTACJE CAŁA POLSKA

  Prolifter
  Sprzęt rehabilitacyjny i schodołazy

  Firma Arial Piotr Karwalski
  NIP: 8361812775
  REGON: 100760535

  ul. Mszczonowska 33/35 lok.38
  96-100 Skierniewice
  woj. łódzkie
 • E-mail: biuro@prolifter.pl
 • Telefon Krzysztof (windy, platformy):
  729 888 698
  Piotr (rehabilitacja):
  663 221 727
  Bartosz (schodołazy):
  697 301 691
 • Godziny działania sklepuod PN do PT: od 9 do 17

Czy są wanny otwierane?Wanny z otwieranymi drzwiami to prawdziwe ułatwienie dla osób, które nie mogą korzystać ze standardowych wanien. Najczęściej są to osoby niepełnosprawne lub seniorzy. Ze względu na ograniczenia narządu ruchu mają kłopoty ze swobodnym i bezpiecznym użytkowaniem wanien. Firma Polimat wychodzi więc naprzeciw ich oczekiwaniom, oferując wyjątkowo wygodne rozwiązanie.

 

Czy wanny z wejściem są chętnie kupowane?

Odkąd wanny z drzwiami pojawiły się na rynku, zyskują coraz większe grono zwolenników. Jeszcze do niedawna nie były znane w Polsce, jednak to się zmieniło. Firma Polimat, która zajmuje się produkcją wanien i brodzików uznała, że należy wyjść naprzeciw oczekiwaniom tych, którzy z różnych względów mają znacznie utrudnione poruszanie się. Stworzyli więc model wanny wyposażony w otwierane drzwi. Znajdują się one na jednej z bocznych ścianek, stąd umożliwiają centralne wejście do jej środka. Wanny otwierane wspaniale prezentują się w każdej łazience. Są bardzo stylowe i wkomponowują się w wiele rozmaitych stylizacji wnętrz. Ich wygląd jest uniwersalny. Oferowane w białym lub czarnym kolorze, z przeszklonymi drzwiami podkreślą nowoczesną estetykę wnętrza.


 
wanna z wejściem 140x70cm
wanna z wejściem 150x75cm
wanna z wejściem 160x75cm
wanna z wejściem 170x75cm
wanna z wejściem 180x80cm
wanna z wejściem 140x70cm wanna z wejściem 150x75cm wanna z wejściem 160x75cm wanna z wejściem 170x75cm wanna z wejściem 180x80cm
Drzwiczki wejściowe mogą być po LEWEJ LUB PRAWEJ stronie.

 

Zalety wanny z drzwiami

Trudno jest wymienić wszystkie zalety wanien opatrzonych drzwiami. Jest ich naprawdę dużo. Głównie jednak, mają za zadanie oferować bezpieczeństwo użytkowania wanny i oddawania się relaksującym bądź leczniczym kąpielom. Teraz osoby z trudnościami sfery ruchowej nie muszą już rezygnować z przyjemności, jaką daje wanna. Nie są one jednak dedykowane wyłącznie osobom ze specjalnymi potrzebami. Mogą się w nie zaopatrzyć też osoby np. z dziećmi. Drzwiczki z pewnością wszystkim sprawią nie lada ułatwienie i zapewnią oczekiwany komfort użytkowania wanny na co dzień.

 

Czy wanny z otwieranymi drzwiami mają gwarancję?

Wanny z wejściem mogą się kojarzyć z awaryjnością czy niską wytrzymałością. Nie jest to prawda. Wanna jest tak skonstruowana, aby zagwarantować maksymalne bezpieczeństwo jej użytkowania. Nie przecieka i nie ma żadnych obaw, na przykład o zalanie łazienki. Oczywiście, nie należy otwierać drzwiczek podczas kąpieli, czy w trakcie wypełnienia wanny wodą. Poza zachowaniem zasad ich użytkowania nic niepożądanego nie ma się jednak prawa wydarzyć. Producent oferuje aż 10-letnią gwarancję na wszystkie swoje wanny z drzwiami, co oznacza, że jest pewien ich bezawaryjności.

 

Solidna i wytrzymała

Wanna z otwieranymi drzwiami jest niezwykle solidna i z pewnością wytrzyma bardzo długie lata użytkowania. Wszystkie produkty marki Polimat wytwarzane są w Polsce. Firma współpracuje z najlepszymi projektantkami oraz specjalistami. Dlatego nie dziwi fakt, że akrylowa powłoka wanien gwarantuje trwałość i gładkość. Daje to oczekiwany komfort swoim klientom, a produkty Polimat mogą być użytkowane naprawdę długi czas. Wanna posiada wzmocnioną warstwę utwardzającą wykonaną z włókna szklanego oraz mieszanki żywic. Za utrzymanie jednolitej, śnieżnobiałej barwy odpowiedzialna jest najwyższa jakość akrylu. Odwdzięcza się ona także swoim praktycznym charakterem, ponieważ bardzo długo utrzymuje temperaturę i szybko się nagrzewa. Wanny z drzwiczkami są ponadto lekkie i nie sprawiają żadnego problemu w montażu. Wszystko to oznacza, że spełnią swoją rolę w każdym łazienkowym wnętrzu.

 

Dofinansowanie na wanny z otwieranymi drzwiami

Istnieje możliwość pozyskania dofinansowania na zakup wanny z z drzwiami. O taką dotację mogą się ubiegać osoby niepełnosprawne, które posiadają stosowne dokumenty. Środki mogą zostać przyznane nawet do wysokości 95% wartości wanny i jej ewentualnego montażu. Wszystko jest jednak uzależnione od ilości dostępnych środków na ten cel oraz wysokości dochodów osoby wnioskującej o wannę. Pieniądze pochodzą z programu państwowego likwidacji barier architektonicznych. Wanny są jednak tak wysokiej jakości, że warto je nabyć, a na pewno odwdzięcza się swoim funkcjonalnym charakterem. Ekspert firmy Polimat chętnie doradzi w ich zakupie, dostosowując dany produkt do konkretnych potrzeb osoby zainteresowanej.
 
Dofinansowanie na wanny z otwieranymi drzwiami
Komentarze (0)

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii FAQ
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu