wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Podnośniki osobowe » Pionizatory
Produkty:
Polecamy

Pionizatory

Pionizatory
Pionizator elektryczny to urządzenie umożliwiające szybkie uzyskanie pionowej postawy pacjenta. Jest bardzo łatwe w użyciu. Nie wymaga korzystania z dodatkowej siły fizycznej, przez co przy opiece nad pacjentem niepełnosprawnym zostaje do minimum ograniczone ryzyko powstania urazów mięśniowo-szkieletowych. Staje się więc przyjemniejsza i bardziej efektywna.
 

Użytkowanie pionizatora

Pionizatory są niezbędne do codziennej rehabilitacji czy normalnego funkcjonowania osób niepełnosprawnych. W pozycji wyprostowanej narządy wewnętrzne pracują najwydajniej, ponieważ jest to naturalna pozycja człowieka. Pionizator został tak skonstruowany, aby pacjent mógł przejść do pozycji wyprostowanej z pozycji siedzącej, a więc np. z wózka inwalidzkiego czy łóżka. Ze względu na wytrzymałe kółka, pionizator bywa także pomocny podczas transferu osoby niepełnosprawnej do toalety w pozycji pionowej.
 

Działanie pionizatora

Jak większość nowoczesnych urządzeń dla osób niepełnosprawnych, tak i pionizatory posiadają sterowanie elektryczne, z akumulatora. Obsługa odbywa się za pomocą pilota. Pionizator wyposażony jest w wysokiej klasy siłowniki Linak, które gwarantują długi okres bezawaryjnego i efektywnego użytkowania sprzętu.

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Pionizator elektryczny Albatros 2 Vermeiren

Pionizator elektryczny Albatros 2 Vermeiren

5 890,00 zł brutto5 453,70 zł netto
dodaj do porównania


Cena pionizatora

 
Pionizator elektryczny to koszt niemal 6 tys. zł brutto, ale można postarać się o dofinansowanie pionizatora elektrycznego, a jego nabycie zostanie pomniejszone maksymalnie o 95% wartości urządzenia. Warto więc postarać się o taką pomoc z PFRON, zwiększając własny komfort życia.
Sklep internetowy shopGold
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu