wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Fotele, wózki specjalne » Fotele z pionizacją
Produkty:

Fotele z pionizacją

Fotele z pionizacją
Fotele geriatryczne przeznaczone są głównie dla seniorów, ale także osób cierpiących na różne dolegliwości bólowe w obrębie narządu ruchu lub kręgosłupa. Można je nabyć do użytku prywatnego, ale też do klinik i domów seniorów. Sprawdzają się wszędzie tam, gdzie liczy się relaks i komfortowa pozycja siedząca, a nade wszystko ułatwione wstawanie.

Fotele z pionizacją – funkcje

Fotele z pionizacją posiadają szereg zalet. Duży komfort użytkowania zapewniają np. podłokietniki czy odchylane podparcie na łydki. Doskonałym rozwiązaniem jest też odchylane na sprężynie hydraulicznej oparcie. W standardzie znajdują się również kółka, dzięki którym z łatwością da się przemieszczać wózek pomiędzy pomieszczeniami. Czym zaś jest funkcja pionizacji? To możliwość pochylenia całego fotela do przodu. Takie rozwiązanie znacznie ułatwia wstawanie z fotela, ponieważ siedzisko jest pochylone ku frontowi. Będzie więc niezwykle pomocny osobom starszym, które mają ograniczenie zdolności sprawnego i szybkiego wykonywania ruchów.

Fotele pionizujące – najlepsze fotele dla seniora

Osoby starsze wymagają specjalnej opieki, dlatego fotele geriatryczne z pionizacją są przez nich bardzo poszukiwane. Gwarantują możliwość odchylenia w każdą ze stron, co zapewni też wygodną drzemkę. Fotele z pionizacją dostępne są w wielu różnych odsłonach, począwszy od kolorystyki, a skończywszy na materiale z jakiego zostały wykonane. Z łatwością uda się więc nabyć taki model, który będzie odpowiedni nawet dla najbardziej wymagających klientów.

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Elektryczny fotel pionizujący OLIMPIA Mobilex

Elektryczny fotel pionizujący OLIMPIA Mobilex

4 390,00 zł brutto3 569,11 zł netto
dodaj do porównania
Elektryczny fotel pionizujący ONTARIO Vermeiren

Elektryczny fotel pionizujący ONTARIO Vermeiren

4 390,00 zł brutto3 569,11 zł netto
dodaj do porównania
Elektryczny fotel pionizujący MONTREAL Vermeiren

Elektryczny fotel pionizujący MONTREAL Vermeiren

4 890,00 zł brutto3 975,61 zł netto
dodaj do porównania

Sklep internetowy shopGold
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu