wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » WYPOŻYCZALNIA PODNOŚNIK PACJENTA
Produkty:
  • DARMOWE PREZENTACJE CAŁA POLSKA

  • E-mail:biuro@prolifter.pl
  • TelefonKrzysztof (windy, platformy): 729-888-698
    Piotr (rehabilitacja): 663-221-727
    Bartosz (schodołazy): 697-301-691
  • Godziny działania sklepuod PN do PT: od 9 do 18 SB: 9 do 14
Polecamy

WYPOŻYCZALNIA PODNOŚNIK PACJENTAwynajem podnośnika pacjenta Elektryczny podnośnik przeznaczony jest dla osób niepełnosprawnych ruchowo, ale także seniorów mających trudności w przemieszczaniu się pomiędzy łóżkiem, a np. wózkiem inwalidzkim. Jego celem jest pomoc i odciążenie opiekunów w codziennym dźwiganiu chorych podczas wykonywania czynności pielęgnacyjnych lub higienicznych. Działanie urządzenia jest bardzo proste, a obsługa komfortowa.

Został wyposażony w akumulator, który po pełnym naładowaniu wystarcza na obsługę nawet kilkudziesięciu cykli podnoszenia i opuszczania. Można go także z łatwością przestawiać, dzięki gumowym, cichobieżnym kołom, które nie generują hałasu.
 
Cena wynajmu podnośnika pacjenta:
Wynajem podnośnika rehabilitacyjnego na 1 miesiąc  99,- zł brutto
Kaucja zwrotna  300,- zł brutto


 
Dostawa:
Dostawa na palecie kurierem 149,- zł brutto
Odbiór na palecie kurierem 149,- zł brutto
Odbiór osobisty w Skierniewicach 0,- zł brutto


 

Wynajem podnośnika rehabilitacyjnego


Nabycie podnośnika rehabilitacyjnego to koszt od 2890 do 3890 zł brutto w zależności od modelu urządzenia. Mimo wielu programów dofinansowujących jego zakup, niektórzy pacjenci wciąż nie mogą sobie na niego pozwolić. Czasem nie ma też potrzeby posiadania na własność tego rodzaju urządzenia, ze względu na okres chwilowej rekonwalescencji osoby z uszkodzonym narządem ruchu, po której osiągnie ona pełnię zdrowia. Istnieje więc możliwość wynajmu podnośnika rehabilitacyjnego tylko na określony czas. Cena wynajmu to 99 zł brutto na okres jednego miesiąca. Konieczne jest także wliczenie kosztów wysyłki urządzenia w jedną stronę, co wynosi 149 zł brutto. Niezbędne będzie także opłacenie kaucji zwrotnej w wysokości 300 zł brutto. Po podliczeniu wszystkich kosztów wynajmu podnośnika, który znacznie ułatwia opiekę nad osobą chorą, okazuje się, że są one dużo niższe, aniżeli jednorazowy zakup sprzętu.

 Eksploatacja podnośnika

Podnośnik rehabilitacyjny o udźwigu do 150 kg lub 180 kg posiada ramię o dużym zakresie regulacji. Jest ono wyposażenie w czteropunktowy wieszak do zamontowania kosza transportowego. Kosz został wykonany z elastycznego materiału, łatwego w czyszczeniu, który można użytkować także w łazience, pod prysznicem. Główną zaletą podnośnika jest stabilne działanie i bezpieczeństwo użytkowania, co jest doceniane przez osoby niepełnosprawne oraz seniorów.


Tu kupisz >>> podnośniki osobowe dla niepełnosprawnych

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu