wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » KRZESŁO SANITARNE
  • DARMOWE PREZENTACJE CAŁA POLSKA

  • E-mail:biuro@prolifter.pl
  • TelefonKrzysztof (windy, platformy): 729-888-698
    Piotr (rehabilitacja): 663-221-727
    Bartosz (schodołazy): 697-301-691
  • Godziny działania sklepuod PN do PT: od 9 do 18 SB: 9 do 14

KRZESŁO SANITARNEWózki sanitarne to niewątpliwe ułatwienie podczas wykonywania wszelkich czynności higienicznych dla osób starszych i niepełnosprawnych. Pozwalają na bezproblemowy transport pacjenta do łazienki, a można je także użytkować bezpośrednio pod prysznicem.


 

Wózki  sanitarne z kołami 5"


Istnieje kilka modeli tych funkcjonalnych wózków sanitarnych wyposażonych w niewielkie koła 5". Jest to np. krzesło toaletowo-prysznicowe SHOWER I Mobilex, które może pełnić zarówno rolę wózka inwalidzkiego w obrębie domu, jak i mobilnej toalety, ze względu na posiadany otwór toaletowy. Innym rozwiązaniem jest zaś wózek toaletowy z funkcją toalety Etac Clean. Lekko się prowadzi i jest bardzo prosty w obsłudze. W sprzedaży jest także wózek sanitarny, toaletowo-prysznicowy prestiżowej marki Vermeiren. Ten posiada m.in. odchylane podłokietniki oraz pojemnik sanitarny pod siedziskiem. Jeszcze bardziej zaawansowaną propozycją może być zaś wózek sanitarny, toaletowo-prysznicowy SWIFT MOBILE 2 Etac z obciążeniem do 160 kg i z regulacją wysokości siedziska. Model ten także posiada szeroką funkcjonalność, ponieważ poza użytkowaniem w toalecie czy pod prysznicem, stanowi również wózko-krzesełko po założeniu nakładki na siedzisko i oparcie.
 
Wózek sanitarny SHOWER I Mobilex

Wózek sanitarny SHOWER I Mobilex

Wózek sanitarny CLEAN Etac


 
Wózek sanitarny SWIFT MOBILE 2 Etac

Wózek sanitarny PLUO 5" Vermeiren

Wózek sanitarny SWIFT MOBILE 2 Etac 


Wózki sanitarne z kołami 24"


Znacznie stabilniejszym rozwiązaniem wśród wózków sanitarnych są te wyposażone w duże koła, wyglądem przypominające standardowe koła wózków inwalidzkich. Je także można stosować zarówno w toalecie, jak i pod prysznicem. Nierzadko stanowią również pojazd wspomagający poruszanie się seniorów. W domach opieki bywają wykorzystywane na szeroką skalę dla dużego grona odbiorców, stąd są bardzo komfortowe i wytrzymałe. Dla wygody użytkowania w toalecie posiadają np. wyciągane i demontowane oparcie oraz odchylane podłokietniki.
 
Wózek sanitarny SHOWER II Wózek sanitarny PLUO 24

Wózek sanitarny SHOWER II

Wózek sanitarny PLUO 24" Vermeiren
 

Wózek sanitarny z regulowaną wysokością siedziska


Do użytku w domach opieki czy szpitalach na pewno sprawdzi się wózek toaletowy, którego siedzisko można dowolnie regulować. W ten sposób dopasowuje się do potrzeb każdego pacjenta. Jest on ponadto bardzo komfortowy, ale też łatwy do utrzymania w czystości. Został wykonany z lekkich materiałów, a jego prowadzenie i sterowanie nie sprawia żadnych kłopotów. Szybkoschnący materiał ma cechy antybakteryjne. Miękkie oparcie daje maksymalny komfort pacjentom, a specjalny kształt rączek umożliwia podjazd do toalet z zewnętrznymi spłuczkami.
 
Krzesło sanitarne SWIFT MOBIE 2 Etac z regulacją wysokości siedziska

Krzesło sanitarne PLUO 5" Vermeiren z regulacją wysokości siedziska

Krzesło sanitarne SWIFT MOBIE 2 Etac z regulacją wysokości siedziska
 

Wózki prysznicowe z odchylanym oparciem


Niektórzy pacjenci wymagają specjalnego traktowania z racji ich dolegliwości i ograniczonych możliwości poruszania się. W takim przypadku polecane są wózki prysznicowe posiadające odchylane oparcie. Są one też na szeroką skalę wykorzystywane dla wszystkich chorych, ponieważ gwarantują większy komfort mycia. Opiekun ma wówczas ułatwioną opiekę nad pacjentem podczas wykonywania wszelkich czynności higienicznych, a dodatkowo utrzymuje ciągły kontakt wzrokowy z daną osobą. Duża powierzchnia siedziska oraz regulowane podłokietniki zapewniają pacjentom komfort, nawet podczas czynności higienicznych.
 
Krzesło sanitarne SHOWER III Tilt Mobilex z odchylanym oparciem Krzesło sanitarne SWIFT MOBILE 2 TILT Etac z odchylanym oparciem

Krzesło sanitarne SHOWER III Tilt Mobilex z odchylanym oparciem

Krzesło sanitarne SWIFT MOBILE 2 TILT Etac z odchylanym oparciem


 

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu