wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Podnośniki osobowe » Podnośniki transportowo-kąpielowe
Produkty:
Polecamy

Podnośniki transportowo-kąpielowe

Podnośniki transportowo-kąpielowe
Podnośniki transportowo-kąpielowe to urządzenia, które znajdują szerokie zastosowanie zarówno w domach opieki seniora, klinikach, szpitalach czy nawet w domach prywatnych. Charakteryzują się łatwością użytkowania oraz możliwością przenoszenia z miejsca na miejsce.
 

Transfer pacjenta

Podnośnik dla chorego wyposażony w mocne kółka zapewnia możliwość transportowania pacjenta pomiędzy np. sypialnią a łazienką. Został tak skonstruowany, aby mógł z łatwością unieść osobę niepełnosprawną z łóżka i przetransportować ją bezpośrednio pod prysznic. Jest to jego największą zaletą, ponieważ ogranicza do minimum kłopoty związane z dźwiganiem chorego czy jego przemieszczaniem się np. na wózku inwalidzkim. Co ważne, można go także złożyć i przewozić w bagażniku, jeśli będzie potrzebny w innym miejscu lub dla kolejnego chorego.
 

Wytrzymały sprzęt wysokiej jakości

Podnośnik pacjenta został wykonany z najwyższą starannością i przy użyciu wysokiej jakości materiałów. Najważniejszymi elementami są pojemny akumulator, system sterujący oraz siłowniki marki Linak, które są cenione na całym świecie. Wytrzymałe kółka pozwalają na korzystanie z podnośnika przez bardzo wiele lat, przy udźwigu wynoszącym nawet do 150 kg. Podczas zakupu, osoby zainteresowane mogą wybrać pomiędzy trzema rodzajami nosideł: uniwersalne, z zagłówkami czy do stosowania także w toalecie.
 

Dofinansowanie – podnośnik pacjenta

Podnośnik transportowo-kąpielowy może mieć wartość od 3000 do nawet 6000 tysięcy brutto, jednak dofinansowanie umożliwia jego zakup w znacznie niższej cenie. Dopłata może wynieść nawet do 95% jego wartości.

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do

Sklep internetowy shopGold
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu