wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Używany sprzęt rehabilitacyjny2 » Używane podnośniki pacjenta

Używane podnośniki pacjenta

Używane podnośniki pacjenta Trudno wyobrazić sobie opiekę nad osobą niepełnosprawną bez podnośnika, który do minimum ogranicza konieczność użycia siły fizycznej podczas podnoszenia i przenoszenia pacjenta w miejsce docelowe. Nowy podnośnik nie jest tani i jego zakup bywa uciążliwym wydatkiem, szczególnie jeśli osoba niepełnosprawna musi być otoczona wieloma różnymi sprzętami medycznymi. Nie trzeba jednak wyposażać się wyłącznie w fabrycznie nowe sprzęty. Doskonałą alternatywą jest zakup używanych.
 

Jaki używany podnośnik dla niepełnosprawnych kupić?

Podczas wyboru używanych sprzętów, w pierwszej kolejności trzeba zwrócić uwagę na stopień zużycia sprzętu. Mowa tu o samej prezencji urządzenia, stanu nosidła. Jednakże najważniejsza będzie sprawność dźwigu, który obsługiwany jest elektrycznie za pomocą pilota zdalnego sterowania. Jeśli zaś chodzi o akumulator, to w każdym przypadku warto jest zakupić nowy, gdyż stanowi on najbardziej eksploatowany element zestawu.
 

Używany podnośnik dla chorego leżącego

Używany podnośnik transportowo-kąpielowy można zakupić w bardzo dobrym stanie zachowania w zdecydowanie niższej cenie, niż nowy. Tego rodzaju sprzęt jest szczególnie pomocny w sytuacji, gdy chcemy podnieść pacjenta leżącego z łóżka i przenieść go na wózek inwalidzki. Używany podnośnik transportowo-kąpielowy ma też dodatkową funkcję, ponieważ usprawnia wykonywanie wszelkich czynności higienicznych w łazience. Nosidło jest dostosowane do kontaktu z wodą i dodatkowo łatwo się je czyści.


Szukasz używanego sprzętu zadzwoń: tel. 663-221-727
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do