wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Rampy aluminiowe
Produkty:
 • DARMOWE PREZENTACJE CAŁA POLSKA

  Prolifter
  Sprzęt rehabilitacyjny i schodołazy

  Firma Arial Piotr Karwalski
  NIP: 8361812775
  REGON: 100760535

  ul. Mszczonowska 33/35 lok.38
  96-100 Skierniewice
  woj. łódzkie
 • E-mail: biuro@prolifter.pl
 • Telefon Krzysztof (windy, platformy):
  729 888 698
  Piotr (rehabilitacja):
  663 221 727
  Bartosz (schodołazy):
  697 301 691
 • Godziny działania sklepuod PN do PT: od 9 do 17
Polecamy

Rampy aluminiowe

Rampy aluminiowe
Polecamy wysokiej jakości wytrzymałe rampy dla osób niepełnosprawnych, które umożliwiają wjazd wózka elektrycznego do pojazdu, na wzniesienia czy do budynków. Jest to podstawowe i niezbędne wyposażenie do wózków elektrycznych, które kupuje się osobno. Jego brak uniemożliwia łatwe i komfortowe transportowanie wózka.

Najazdy dla osób niepełnosprawnych zapewniają także przemieszczanie się wózkiem elektrycznym czy standardowym inwalidzkim po schodach, w górę i w dół. Będą więc konieczne do budynków o kilku kondygnacjach. Spełniają swoją rolę również w domach wolnostojących, których wejście poprzedzone jest stromymi schodami lub wzniesieniami. Codzienne poruszanie się za pomocą rampy jest bardziej komfortowe, szybkie i nie angażuje osób trzecich.

Rampy dla niepełnosprawnych wykonane zostały z aluminium, a więc wytrzymałego i trwałego materiału, jaki z powodzeniem posłuży przez długie lata. Ich odpowiednia długość oraz możliwość wysuwania teleskopowego zapewnia praktyczny charakter. Dodatkowo pokryte są antypoślizgową matą, dzięki czemu pojazd nie zsunie się samodzielnie.

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu