wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » USŁUGI WNIESIENIA SCHODOŁAZEM TOWAROWYM
Produkty:

USŁUGI WNIESIENIA SCHODOŁAZEM TOWAROWYMUsługi wniesienia schodołazem towarowym


Transport ciężkich rzeczy po schodach nierzadko bywa problematyczny. Szczególne, kiedy konieczne jest wniesienie ładunku na wysokie piętra w budynkach pozbawionych wind. Wykonujemy profesjonalne usługi transportu ciężkich rzeczy po schodach. Zatrudniamy wykwalifikowanych operatorów, którzy zrealizują to zadanie bezpiecznie i sprawnie. Co najważniejsze, gwarantujemy ostrożność transportując kosztowne urządzenia, do minimum zmniejszając ryzyko ich uszkodzeń. Dysponujemy schodołazem o udźwigu do 500 kg, dlatego jesteśmy w stanie zrealizować usługę wniesienia ciężkich i trudnych w transporcie urządzeń czy towarów. Prosimy o przesłanie zdjęć, wymiarów i wagi ładunków, a także powierzchni klatki schodowej, abyśmy mogli dopasować odpowiedni schodołaz do Państwa potrzeb. Usługę wykonujemy na terenie całej Polski, a rozliczenie odbywa się na podstawie faktury VAT.
Usługi transportu ciężkich rzeczy po schodach
 

Usługa transportu kotła, pieca po schodach


Doskonałym przykładem problemu związanego z wnoszeniem ciężkich przedmiotów jest transport kotła po schodach. Realizacjach tego typu zadania wymagałaby skorzystania z pomocy co najmniej kilku pracowników, podczas gdy schodołaz transportowy dokona tego wyłącznie przez jedną osobą, która będzie sterować urządzeniem. Kotły grzewcze zwykle znajdują się w piwnicach czy niższych partiach budynku, aczkolwiek i tam zwykle prowadzą schody. Często są one kręte i wąskie, dlatego zanim zdecydują się Państwo na usługę transportu kotłów grzewczych, prosimy o przesłanie zdjęć ilustrujących wnętrze budynku, aby móc dopasować schodołaz towarowy do potrzeb transportu.

 

Usługa transportu kserokopiarek po schodach


Kserokopiarki to urządzenia, których waga waha się w okolicach kilkudziesięciu kilogramów. Ich wniesienie po schodach na wysokie piętrach budynku, gdzie znajdują się pomieszczenia biurowe, wiąże się z zaangażowaniem zespołu pracowników. Jest to na pewno praca męczliwa oraz wymagająca, a także bardzo kontuzyjna i obciążająca kręgosłup. Proponujemy więc Państwu usługę transportu kserokopiarek po schodach za pomocą schodołazu transportowego, którego udźwig równy jest nawet wadze 500 kg. Usługa zostanie wykonana przez doświadczonego operatora, który wniesie kserokopiarkę choćby na najwyższe piętra budynku.

 

Usługa wniesienia ciężkich szaf pancernych, sejfów itp.


Szafy pancerne, sejf oraz wszelkie produkty mające chronić i zabezpieczać cenne przedmioty przed ryzykiem kradzieży, charakteryzują się dużą wagą. Zwykle wykonane są z odpornych na uszkodzenia materiałów, stąd ich właściwości. Często jedyną możliwością wniesienia szaf pancernych oraz sejfów jest skorzystanie z pomocy schodołazu towarowego. Wykonujemy profesjonalną usługę wniesienia ciężkich szaf pancernych czy sejfów. Dźwiganie szaf pancernych i wnoszenie sejfów warto powierzyć fachowcom, którzy wykonają to zadanie bezpiecznie, nie uszkadzając tego kosztownego urządzenia oraz nie nadwyrężając kręgosłupa. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, zapewniamy konkurencyjne ceny.
 
 


Usługa wniesienie, zniesienia maszyn Vendingowych (tzw. automatów sprzedających)


Automaty vendingowe spotyka się w wielu budynkach, szczególnie w miejscach użyteczności publicznej. Zakup lub dzierżawa takich urządzeń zapewnia stały dochód pasywny, ale problem pojawia się wtedy, kiedy automaty vendingowe należy wnieść na piętro po schodach. Jedynym rozwiązaniem staje się wówczas schodołaz transportowy, który ze względu na duże możliwości udźwigu, gwarantuje sprawne wniesienie automatów vendingowych po schodach. Oferujemy usługę polegającą na transporcie automatów vendingowych. Jesteśmy do państwa dyspozycji na terenie całej Polski. Prosimy o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia szczegółów współpracy, a także przekazania zdjęć lub dokumentacji pomiarowej miejsca, gdzie ma się odbyć wniesienie lub zniesienie automatu vendingowego za pomocą schodołazu transportowego.
wnoszenie kotła, pieca po schodach Usługi schodołazem towarowy elektrycznym

 

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu