wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Finansowanie - schodołazy towarowe
 • DARMOWE PREZENTACJE CAŁA POLSKA

  Sprzedaż:
  - schodołazy towarowe,
  - schdoołazy osobowe,
  - podnośniki towarowe,
  - podnośniki pacjenta,
  - łóżka rehabilitacyjne.
 • E-mail:biuro@prolifter.pl
 • TelefonBartosz: (+48) 697-301-691
  Piotr: (+48) 663-221-727

Finansowanie - schodołazy towarowe

Finansowanie schodołaz transportowy
Schodołazy towarowe, z racji swej budowy oraz przeznaczenia, nie bywają najtańsze. Są jednak dostępne i można się w nie wyposażyć, ponieważ istnieje kilka sposobów ich finansowania. Jak wybrać najlepszy? Okazuje się, że nie trzeba korzystać wyłącznie z własnej gotówki, ponieważ są jeszcze inne formy dotacji, które w całości pokryją koszt schodołazów.
 

Schodołaz towarowy za gotówkę czy w leasing?


Finansowanie schodołazów dobieramy zgodnie z własnymi możliwościami. Większe firmy nierzadko decydują się na zakup z prywatnych środków, jeśli dysponują wolną gotówką. Nieco częściej wózki elektryczne nabywa się za pośrednictwem leasingu bankowego, ponieważ to dobre rozwiązanie optymalizacji podatkowej. Wysokość miesięcznej raty jest wówczas niewielka, a wręcz nieodczuwalna w przypadku dużych dochodów przedsiębiorstwa.
 

Dofinansowanie oraz dotacje schodołazów towarowych


Dość powszechną opcją finansowania schodowych wózków elektrycznych jest nabywanie ich ze środków zewnętrznych. Oznacza to, że kupujący w ogóle nie korzysta z własnych pieniędzy lub robi to w bardzo ograniczonym stopniu. Taką możliwość zakupu schodołazów towarowych dają urzędy pracy lub np. ZUS. Trzeba tylko umiejętnie wyszukać określony projekt dofinansowania i złożyć wniosek. Najczęściej są to takie programy, jak choćby prewencja wypadkowa czy środki dofinansowujące nowego pracownika lub na doposażenie stanowiska pracy.

Przejdź do strony głównej