wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Łóżko wanny
Produkty:

Łóżko wanny

Łóżko wanny
Łóżko wanny stanowią wsparcie zarówno osoby chorej w codziennych czynnościach higienicznych, jak i opiekuna, odciążając go od różnych zadań pielęgnacji pacjenta. Służą przede wszystkim do transportu chorego pod prysznic czy do łazienki. Przykładem jest wózek prysznicowy, który jest prosty w obsłudze. Wykonany z materiałów wysokiej jakości. Łatwo się prowadzi i można go z powodzeniem użytkować zarówno w domu, w szpitalu, jak i w domu opieki.

Zastosowanie wózko wanny. Wózek prysznicowy został tak opracowany, aby mógł być użytkowany podczas kąpieli pod prysznicem przez chorego leżącego. Posiada spust wody zamykany korkiem. Dodatkowo płyta podstawy łóżka jest nieco pochylona, dzięki czemu woda odpływa w jednym kierunku i nie gromadzi się na powierzchni łóżka. Łóżko wanny mogą służyć nie tylko jako pojazdy do transportu chorego leżącego do łazienki, ale także przydatne są podczas wykonywania wszelkich czynności higienicznych pod prysznicem.

Jak obsługiwać wózko wannę? Wózek prysznicowy jest bardzo bardzo prosty w obsłudze. Opiekun pcha łózko w żądane miejsce trzymając za uchwyty usytuowane u wezgłowia i od strony nóg, dzięki czemu możliwe jest wybranie dowolnego kierunku bez konieczności obracania łóżkiem. Poręcze są profilowane i pokryte powłoką żywiczną, co sprawdza się podczas codziennego użytkowania sprzętu. Dodatkowo są wysuwane. Można bez wysiłku podnosić wózek i opuszczać, dzięki mechanizmowi hydraulicznemu. Wykonuje się to za pomocą pedałów umieszczonych po obu stronach pojazdu.

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Wózko wanna HYDRAULICZNA Winncare

Wózko wanna HYDRAULICZNA Winncare

10 490,00 zł brutto9 712,96 zł netto
dodaj do porównania
Wózko wanna Lambda 175 Winncare

Wózko wanna elektryczna LAMBDA 175

16 890,00 zł brutto15 638,89 zł netto
dodaj do porównania

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu