wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Używany sprzęt rehabilitacyjny2 » Używane łóżka rehabilitacyjne

Używane łóżka rehabilitacyjne

Używane łóżka rehabilitacyjne Łóżko rehabilitacyjne dla chorego leżącego to podstawa jego funkcjonowania oraz komfort sprawowania opieki. Zwykle jest to jednak bardzo duży koszt, szczególnie jeśli mowa o nowych sprzętach rehabilitacyjnych. A co jeśli zdecydować się na używane łóżka rehabilitacyjne? Czy są tak samo skuteczne i komfortowe?


Używane łóżka rehabilitacyjne elektryczne

Opieka nad chorym leżącym nie należy do łatwych zadań. Wiąże się z wysiłkowym podnoszeniem pacjenta, a także staje się uciążliwością dla samego chorego. Ułatwieniem będzie rehabilitacyjne łóżko elektryczne, które można obsługiwać za pomocą pilota zdalnego sterowania. Posiada ono wiele pożytecznych funkcji, jak choćby możliwość zawieszenia leża w dwóch pozycjach wyjściowych dopasowanych do wzrostu pacjenta.


Używane łóżka dla chorego leżącego

Stając przed wyborem używanego lub nowego łóżka rehabilitacyjnego, warto rozważyć zakres jego użytkowania. Jeśli mamy do czynienia z pacjentem, który ma szanse szybkiego powrotu do zdrowia, to elektryczne łóżko używane będzie dla niego najlepszą opcją. W ten sposób ograniczamy bowiem koszty związane z jego zakupem, a wciąż zyskujemy wysokiej jakości sprzęt rehabilitacyjny. Ważne będzie jednak źródło jego zakupu. Nabywając łóżko rehabilitacyjne w profesjonalnym sklepie, możemy liczyć na serwis i wymianę wszystkich zużytych części, zyskujemy sprzęt rehabilitacyjny, który posłuży choremu jeszcze wiele lat. Istotna jest również kondycja wizualna łóżka, ponieważ nie powinna nosić śladów znacznego zużycia.

Szukasz używanego sprzętu zadzwoń: tel. 663-221-727
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Brak produktów ...