wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » WANNY Z DRZWIAMI
Produkty:
 • DARMOWE PREZENTACJE CAŁA POLSKA

  Prolifter
  Sprzęt rehabilitacyjny i schodołazy

  Firma Arial Piotr Karwalski
  NIP: 8361812775
  REGON: 100760535

  ul. Mszczonowska 33/35 lok.38
  96-100 Skierniewice
  woj. łódzkie
 • E-mail: biuro@prolifter.pl
 • Telefon Krzysztof (windy, platformy):
  729 888 698
  Piotr (rehabilitacja):
  663 221 727
  Bartosz (schodołazy):
  697 301 691
 • Godziny działania sklepuod PN do PT: od 9 do 17

WANNY Z DRZWIAMIwanny z drzwiami
Wanny z drzwiami znajdą szerokie zastosowanie wśród osób starszych czy niepełnosprawnych, z ograniczonymi możliwościami ruchowymi. Otwierana wanna stanowi dla nich duże ułatwienie podczas zażywania kąpieli. Przede wszystkim mogą swobodnie i bez trudności zająć miejsce w jej środku. Wanna posiada też siedzisko, które jest ruchome, aby można je było wyjąć w razie potrzeby. Przy okazji są to produkty stylowe i estetycznie wykonane.


 

Wanna z wejściem – co ją wyróżnia?

To innowacyjne rozwiązanie stanowi doskonałą alternatywę i ułatwienie dla wszystkich, którzy mają trudności w precyzyjnym wykonywaniu ruchów, ze względu na ograniczoną mobilność. Drzwi wanny są bardzo szerokie i znajdują się na bocznej ściance. Są ponadto szczelne, więc nie ma obaw, że może dojść do zalania łazienki podczas kąpieli. Należy tylko pamiętać, aby po wejściu do wanny i puszczeniu wody, drzwi były zamknięte. Podczas korzystania z kąpieli w wannie każdy użytkowników z pewnością doceni gładkie dno, które sprzyja oddawaniu się relaksowi w gorącej wodzie. Bywa, że taka forma kąpieli jest zalecona przez lekarza i ma postać zabiegów leczniczych, więc nie warto z nich rezygnować.
 
wanna z drzwiami lewa vovo biała wanna z drzwiami prawa avo biała
Wanna z wejściem lewa VOVO Wanna z wejściem prawa AVO


 

Wanna z drzwiami dla osoby starszej?

Dlaczego wanna z drzwiczkami polecana jest głównie seniorom? Jak do tej pory, osoby starsze najczęściej decydowały się na korzystanie z prysznica. Okazuje się jednak, że nie muszą rezygnować z regenerującej kąpieli w wannie. Te są bardzo wytrzymałe, stylowe, ale także praktyczne. Dodatkowo można je rozbudowywać o niezbędne elementy, jak choćby uchwyty do trzymania. Będą one ograniczać ryzyko ewentualnego upadku. Wanny są bardzo pojemne. Można je napełnić wodą do pojemności 140-150 litrów. Prostokątny kształt zapewnia wiele miejsca i swobodę ruchów. Wanny można nabyć w różnych rozmiarach, a jedynym dostępym kolorem jest biały. Wanna z drzwiczkami jest łatwa w utrzymaniu czystości. Akrylowy materiał wykonania gwarantuje długie lata użytkowania bez obaw jej zniszczenia czy uszkodzenia. Producent otwieranych wanien zapewnia aż 15-letni okres gwarancji. Wszystkie produty Polimat są wykonane z dbałością o każdy szczegół, dlatego są warte polecenia.
 
Wanna z drzwiami dla niepełnosprawnych biała obudowa Wanna z drzwiami dla niepełnosprawnych czarna obudowa
Wanna z drzwiami dla niepełnosprawnych biała obudowa Wanna z drzwiami dla niepełnosprawnych czarna obudowa 

Gdzie wanna z drzwiczkami znajdzie swoje miejsce?

Tego rodzaju wanny mają za zadanie wspomóc osoby z trudnościami ruchowymi w codziennym zażywaniu kapieli. Podczas ich używania nie ma potrzeby korzystać z pomocy opiekunów. Osoby starsze mogą je obsługiwać samodzielnie. Drzwi otwierane są bardzo szeroko. Sama wanna należy do niższych niż standardowe, co także jej jej dodatkowym atutem. Wanny mogą jednak także użytkować osoby, które nie mają żadnych trudności z poruszaniem. Sprawdzą się w domach prywatnych, ponieważ to niezwykle wygodne i praktyczne rozwiązanie. Ułatwiają korzystanie z kąpieli dzieciom i do minimum ograniczają ryzyko upadku podczas wchodzenia do środka, jak bywa w tradycyjnych wannach. Z pewnością powinny się znaleźć na wyposażeniu domów seniora czy w innych placówkach, które maksymalnie dbają o komfort swoich podopiecznych lub pacjentów. 

MODELE WANIEN Z DRZWIAMI

MODELE: 140x70cm 150x75cm 160x75cm 170x75cm 180x80cm
Długość: 140cm 150cm 160cm 170cm 180cm
Szerokość: 70cm 75cm 75cm 75cm 80cm
Pojemność: około 140l około 140l około 150l około 160l około 180l
Wys. całkowita: 58cm 62cm 58cm 62cm 58cm
Głębokość: 46cm 47cm 47cm 47cm 47cm
Materiał: akryl
Rodzaj dna: gładkie
Średnica odpływu: 50mm
Kształt: prostokąt
Gwarancja: 10 lat

Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu