wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » KONTAKT

KONTAKT

Imię i nazwisko:

Numer telefonu:

Adres e-mail:

Treść wiadomości:


Kontakt:
 
Krzysztof Karwalski - platformy, windy, krzesełka
tel. (+48) 729-888-698
 
Piotr Karwalski - rehabilitacja
tel. (+48) 663-221-727
 
Bartosz Karwalski - schodołazy
tel. (+48) 697-301-691
 
mail: biuro@prolifter.pl
 


Prezentacje schodołazy

Przed zakupem schodołazu elektrycznego polecamy kontakt z naszą firmą, ponieważ z przyjemnością zaoferujemy Państwu darmowy pokaz. Takie rozwiązanie jest nie tylko bardzo wygodne, ale niemal konieczne. Trudno wyobrazić sobie zakup tak specjalistycznego urządzenia, jak schodołaz towarowy lub schodołaz osobowy bez uprzedniego zapoznania się z tym sprzętem.
 


Dlaczego warto zdecydować się na pokaz?


Przede wszystkim, pokaz sprzętu, jakim jest schodołaz, jest darmowy. Nasi klienci zostają szczegółowo poinformowani o wszystkich zaletach schodołazów, ale także możliwościach ich szerokiego zastosowania. Objaśniamy na konkretnych przykładach urządzeń, jak działają i jak niezwykła jest ich funkcjonalność. Dojeżdżamy do Państwa firm, domów i bloków za darmo na terenie całego kraju.

Darmowe prezentacje sprzętu


Pokaz schodołazu towarowego


Zakup sprzętu na własną rękę, bez darmowego pokazu, nie zagwarantuje Państwu najlepszego wyboru. Po przybyciu do Państwa firmy sprawdzamy, z jakim towarem będzie się musiał zmierzyć dany schodołaz i jak dobrać jego odpowiednie parametry, aby podołał konkretnej wadze przenoszonych materiałów. Mogą Państwo na żywo przetestować sprzęt i jego funkcjonalność.
 


Pokaz schodołazu osobowego


Osoby niepełnosprawne muszą mieć sprzęt w pełni dostosowane do ich potrzeb. Musimy więc ocenić, po jakiego rodzaju schodach będą się poruszać (np. schody zabiegowe czy proste) oraz jaki model elektrycznego wózka schodowego wybrać (np. gąsienicowy, kroczący). Sprawdzamy również rodzaj wózka i łatwość jego montażu do schodołazu.

Przejdź do strony głównej