wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Finansowanie - schodołazy towarowe » Dofinansowanie z Urzędu pracy na nowego pracownika
Produkty:
 • DARMOWE PREZENTACJE CAŁA POLSKA

  Prolifter
  Sprzęt rehabilitacyjny i schodołazy

  Firma Arial Piotr Karwalski
  NIP: 8361812775
  REGON: 100760535

  ul. Mszczonowska 33/35 lok.38
  96-100 Skierniewice
  woj. łódzkie
 • E-mail: biuro@prolifter.pl
 • Telefon Krzysztof (windy, platformy):
  729 888 698
  Piotr (rehabilitacja):
  663 221 727
  Bartosz (schodołazy):
  697 301 691
 • Godziny działania sklepuod PN do PT: od 9 do 17
Polecamy
Schodołaz gąsienicowy Vimec T-09 Roby

Schodołaz gąsienicowy VIMEC T-09 Robby

12 990,00 zł brutto12 027,78 zł netto

Dofinansowanie z Urzędu pracy na nowego pracownikaDofinansowanie na schodołaz z UP


Dotacja schodołazu towarowego z urzędu pracy na nowego pracownika


Urzędy pracy starają się dziś wychodzić naprzeciw osobom przedsiębiorczym, które decydują się na otwarcie własnej firmy. W pierwszej kolejności można pozyskać dotację na założenie działalności gospodarczej, z których to pieniędzy sfinansujemy niejeden schodołaz towary, ale okazuje się, że są jeszcze inne możliwości. Istnieje także opcja otrzymania środków finansowych z urzędu pracy. Mają one formę doposażenia nowego stanowiska pracy. Wśród tych środków mogą się również znaleźć schodołazy towarowe, jeśli branża firmy odpowiada ich zapotrzebowaniu.

 

Dla kogo dotacja na schodołazy elektryczne?


Dofinansowanie wózków elektrycznych – brzmi to naprawdę zachęcająco, szczególnie jeśli prowadzimy firmę, która zajmuje się transportem, serwisem Agd, czy przeprowadzkami. Niejeden właściciel takiej firmy wie, jak trudno jest pozyskać osoby chętne do pracy w tym trudnym zawodzie. Praca wymaga dźwigania, wnoszenia urządzeń, maszyn, mebli, produktów po schodach lub ich znoszenia. Schodołazy elektryczne zdecydowanie upraszczają ten zabieg, ponieważ całkowicie odciążają ludzki kręgosłup. Właściciel firmy, który prowadzi ją już ponad 6 miesięcy, może więc ubiegać się o środki dofinansowujące taki elektryczny wózek schodowy. Wysokość dotacji na wyposażenie nowego stanowiska pracy może wynosić nawet ponad 20 tysięcy złotych, dlatego na pewno warto jest się o nie ubiegać.

 

Najpierw kup schodołaz, a później zatrudniaj


Dofinansowanie schodołazu elektrycznego możliwe jest wyłącznie w sytuacji, gdy właściciel firmy decyduje się na zatrudnienie nowego pracownika. Dotacja przyznawana jest bowiem wyłącznie na doposażenie nowego stanowiska pracy. Urząd ma 30 dni na rozpatrzenie takiego wniosku. Jeśli dofinansowanie zostanie nam przyznane, to rozpoczynamy dokonywanie zakupów. Wózki elektryczne znajdują się w kategorii tych produktów, które mogą zostać zakupione w ramach takiej dotacji z urzędu pracy. Następnym krokiem jest zatrudnienie nowego pracownika, któremu już stworzyliśmy komfortowe miejsce pracy. Warunkiem koniecznym jest oczywiście utrzymanie tego stanowiska przez okres 24 miesięcy, a więc w tym czasie nie wolno zwolnić nowego zatrudnionego. W przeciwnym wypadku środki pieniężne trzeba będzie zwrócić.

 

Zalety przyznania dotacji


Bezsprzecznie, możliwość otrzymania dotacji na doposażenie nowego stanowiska pracy jest bardzo dużą pomocą dla firm i przedsiębiorstw, które dopiero rozpoczęły swoją działalność lub planują jej wzmożony rozwój. Schodołazy elektryczne są dość kosztownymi urządzeniami, a ich funkcjonalność w firmie przeprowadzkowej czy kurierskiej jest wręcz bezdyskusyjna, dlatego wniosek o dotację wydaję się być prawdziwie trafionym pomysłem. Wiele nowych firm w ten sposób mogło wyposażyć się w wózki elektryczne i zatrudnić niezbędnych do ich obsługi pracowników. Obsługa takiego schodołazu nie wymaga oczywiście dwóch czy więcej osób, jednak firma może zacząć pozyskiwać większą ilość zleceń i rozszerzać swoje usługi.

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Finansowanie - schodołazy towarowe
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu