wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Schodołazy towarowe zastosowanie » Elektryczny łazik schodowy idealny dla firmy kateringowej
Produkty:
  • DARMOWE PREZENTACJE CAŁA POLSKA

  • E-mail:biuro@prolifter.pl
  • TelefonKrzysztof (windy, platformy): 729-888-698
    Piotr (rehabilitacja): 663-221-727
    Bartosz (schodołazy): 697-301-691
  • Godziny działania sklepuod PN do PT: od 9 do 18 SB: 9 do 14

Elektryczny łazik schodowy idealny dla firmy kateringowejWózek schodowy elektryczny stanowi dziś niemal rewolucję ułatwiającą ludziom pracę podczas wnoszenia i znoszenia ładunków po schodach. Wiele firm nie korzysta jeszcze z tego doskonałego rozwiązania, nie mając nawet świadomości, co tracą. Schodołaz towarowy odpowiada na wszystkie potrzeby związane z transportem ładunków po schodach i przede wszystkim odciąża ludzi, chroniąc ich kręgosłup. W przyszłości, schodołaz towarowy stanie się urządzeniem, które będzie na powszechną skalę stosowane w różnych firmach i przedsiębiorstwach, niemal jak wózki widłowe.

 

Schodołaz towarowy do firmy cateringowej


W kateringu oraz branży gastronomicznej, gdzie każdego dnia odbywa się transport jedzenia oraz produktów spożywczych, schodołazy towarowe spełniają szczególną rolę. Tendencja do wyposażania firm w wózki elektryczne dopiero się kształtuje, ale perspektywy ich stosowania rysują się naprawdę pozytywnie. Schodołaz towarowy, który radzi sobie z ładunkiem do 170 kilogramów, wyposażony jest w bardzo pojemną baterię. Po jej pełnym naładowaniu możliwa jest nieustanna praca nawet do 120 pięter, co jest równoznaczne 1800 schodom. Warto mieć na uwadze, że schodołazy elektryczne posiadają dwa biegi, aby łatwiej dało się nimi sterować, a praca była bezpieczniejsza i bardziej komfortowa dla osoby obsługującej urządzenie.
Schodołaz do firmy cateringowej
 

Schodowe wózki transportowe a transport termosów z jedzeniem


Schodołazy kroczące mogą przejąć na siebie transport termosów z jedzeniem po schodach, ale także bardzo ciężkie kontenery z produktami spożywczymi. Mogą być zadowalająca pomocą również podczas przenoszenia do miejsca docelowego zgrzewek wody i napojów, co w kateringu odbywa się niemal codziennie. Wózki elektryczne schodowe chwalą sobie zwłaszcza te firmy, które zajmują się rozwożeniem gotowego jedzenia lub produktów spożywczych po oddziałach restauracyjnych. Nierzadko, schodołaz transportowy jest wykorzystywane również do transportu mebli restauracyjnych czy krzeseł. Nie ogranicza się więc zwykle do jednej tylko funkcji. Nie ma wątpliwości, że są to bardzo funkcjonalne urządzenia, w która na pewno warto zainwestować.
 

 
 
transpoer kontenera po schodach

Wózek schodowy to inwestycja


Finansowanie schodowych wózków elektrycznych wcale nie musi się stać obciążeniem dla firmy. Istnieje kilka sposobów ich finansowania. Godnym uwagi jest leasing, ponieważ właściciel firmy wcale nie ponosi dużych kosztów. Rata schodołazu elektrycznego waha się pomiędzy 200-400 zł, a przedsiębiorca równocześnie nie zamraża swojej gotówki, którą może wydać na kolejne inwestycje. Do tego dochodzi jeszcze optymalizacja podatkowa i wliczanie w koszty prowadzenia działalności rat kredytu lub leasingu. Schodowy wózek elektryczny przyczynia się do zmniejszenia kosztów firmy. Właściciele wysyłają do realizacji zlecenia zaledwie jednego pracownika i mogą się tym samym podjąć wykonania większej ilości usług. Ponadto znacznie zmniejsza się ryzyko urazów i dolegliwości kręgosłupa, a osoby zatrudnione rzadziej korzystają ze zwolnień lekarskich.

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Schodołazy towarowe zastosowanie
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu