wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Schodołazy towarowe zastosowanie » Elektryczny schodołaz towarowy dla firmy zajmującej się odbiorem elektrośmieci
Produkty:
  • DARMOWE PREZENTACJE CAŁA POLSKA

  • E-mail:biuro@prolifter.pl
  • TelefonKrzysztof (windy, platformy): 729-888-698
    Piotr (rehabilitacja): 663-221-727
    Bartosz (schodołazy): 697-301-691
  • Godziny działania sklepuod PN do PT: od 9 do 18 SB: 9 do 14
Polecamy

Elektryczny schodołaz towarowy dla firmy zajmującej się odbiorem elektrośmieciObecnie dużą wagę przykłada się do recyklingu odpadów. Branża związana z przetwarzaniem materiałów i wykorzystywaniem ich do ponownego użytku rozkwita. Ktoś jednak musi się wcześniej zająć transportem zużytych sprzętów do miejsca docelowego. Z tego powodu organizowane są zbiórki na przykład elektrośmieci. Przeważająca część elektrośmieci to białe AGD, ale także telewizory, komputery, drukarki czy piekarniki. Całodzienna praca firm trudniących się tym zadaniem w dużej mierze polegać więc będzie na wnoszeniu i znoszeniu elektrośmieci po schodach. Zgłoszenia dotyczące ich odbioru płyną także z budynków pozbawionych wind, dlatego trudno sobie wyobrazić efektywną pracę bez wykorzystania schodołazów, jakie wydają się być wprost idealne do tego celu.

 

Jakie schodołazy wybrać?


Rodzaj schodołazów będzie uzależniony od warunków, w jakich będą one pracować. W przypadku firm zajmujących się odbiorem elektrośmieci trudno jednoznaczne to ustalić, dlatego zarówno schodołaz towarowy kroczący, jak i schodołaz gąsienicowy będą odpowiednie. Po schodach prostych najefektywniej wspina się schodołaz gąsienicowy, ponieważ schodołaz kroczący przeznaczony jest do pokonywania schodów prostych oraz zabiegowych.
Transport białego agd po schodach
 

Finansowanie schodołazów transportowychFirmy zajmujące się odbiorem elektrośmieci od klientów prywatnych czy przedsiębiorstw mogą nabyć schodołazy transportowe za pośrednictwem leasingu, co jest bardzo wygodną i ekonomicznie uzasadnioną formą finansowania. Koszt schodołazów zwraca się szybko, ponieważ znacznie usprawnia pracę i czyni ją wygodniejszą, co przekłada się na większą ilość zleceń, jakie można pozyskać. Firmy takie zyskują więc prestiż, ale także poszerzają własną działalność. Nie muszą inwestować w zatrudnienie nowych pracowników, skoro schodołazy mogą być obsługiwane zaledwie przez jedną osobę. Schodołazy transportowe zdecydowanie przyczyniają się więc do usprawniania funkcjonowania wielu firm działających w branży składowania i recyklingu odpadów.

 

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Schodołazy towarowe zastosowanie
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu