wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Schodołazy towarowe zastosowanie » Elektryczny schodołaz towarowy idealne rozwiązanie dla dostawców napoi
Produkty:
  • DARMOWE PREZENTACJE CAŁA POLSKA

  • E-mail:biuro@prolifter.pl
  • TelefonKrzysztof (windy, platformy): 729-888-698
    Piotr (rehabilitacja): 663-221-727
    Bartosz (schodołazy): 697-301-691
  • Godziny działania sklepuod PN do PT: od 9 do 18 SB: 9 do 14
Polecamy

Elektryczny schodołaz towarowy idealne rozwiązanie dla dostawców napoiDziś coraz większą wagę przykłada się do komfortu pracy oraz dźwigania zgodnego z przepisami BHP. Dbają o to nie tylko właściciele, ale też sami pracownicy, którzy nie chcą zatrudniać się w firmach, gdzie będą zmuszeni dźwigać ładunki bez zachowania choćby minimum ostrożności. Aby ulżyć ich ciężkiej pracy stosuje się schodołazy transportowe, dzięki którym możliwe jest wnoszenie i znoszenie towarów po klatkach schodowych bez konieczności nadwyrężania mięśni ludzkich. Schodołazy transportowe przydają się więc choćby dostawcom napojów, którzy do tej pory musieli samodzielnie wnosić ciężkie skrzynie z butelkami, zgrzewki napojów oraz puszki.

 

Schodołazy dla hurtowni z napojami


Schodołazy transportowe, inaczej zwane elektrycznymi wózkami, są wprost stworzone na potrzeby hurtowni z napojami. Tutaj każdego dnia odbywa się bardzo intensywna praca, polegająca na wnoszeniu i znoszeniu towarów po schodach. Zwykle muszą się tym zajmować dostawcy, którzy wykonują tę pracę w kilkuosobowych grupach. Użycie schodołazów pozwala ograniczyć ich liczbę do zaledwie jednego pracownika, który będzie zajmował się tylko obsługą schodołazu, a ściślej jego sterowaniem.
wnoszenie skrzynek, kegów po schodach

Elektryczny schodołaz dla dostawców napoiHurtownie z napojami każdego dnia wysyłają swoich dostawców do sklepów, restauracji czy klubów fitness, aby dostarczyć zgrzewki napojów. Wiele z tych firm usytuowanych jest na piętrach, co stanowi dodatkowe utrudnienie dla dostawców. Z narażeniem własnego zdrowia wchodzą po schodach, dźwigając zgrzewki puszek oraz butelek. Najlepszym rozwiązaniem, które zdecydowanie ułatwi ich pracę, będzie wyposażenie ich w schodołazy towarowe napędzane za pomocą wysokiej jakości baterii litowo-jonowej. Jej pełne naładowanie zapewni nieprzerwaną pracę ze schodołazem przez 120 pięter, co będzie efektywne i komfortowe. W naszej ofercie posiadamy schodołazy gąsienicowe lub schodołazy kroczące, które dobierane są zgodnie z rodzajem schodów, po jakich będą się poruszać. Wszystkie schodołazy opatrzone są gwarancją i zapewniają bezpieczne oraz komfortowe użytkowanie.

 

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Schodołazy towarowe zastosowanie
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu