wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Schodołazy towarowe zastosowanie » Jak transportować cykliniarki, maszyny parkieciarskie po schodach?
Produkty:
  • DARMOWE PREZENTACJE CAŁA POLSKA

  • E-mail:biuro@prolifter.pl
  • TelefonKrzysztof (windy, platformy): 729-888-698
    Piotr (rehabilitacja): 663-221-727
    Bartosz (schodołazy): 697-301-691
  • Godziny działania sklepuod PN do PT: od 9 do 18 SB: 9 do 14

Jak transportować cykliniarki, maszyny parkieciarskie po schodach?Schodołazy towarowe skutecznie transportują cykliniarki oraz inne specjalistyczne maszyny i urządzenia parkieciarskie po wysokich czy stromych schodach. Redukują przy tym ilość pracowników, którzy musieliby być obecni podczas dźwigania i wnoszenia sprzętów lub materiałów. Warto się przekonać, jakie mogą to być oszczędności dla firmy i wygoda dla zatrudnionych fachowców.
 

Nie obciążaj kręgosłupa ciężarami


Kręgosłup utrzymuje prawidłową postawę ciała, ale jest także odpowiedzialny za wszelkie dodatkowe schorzenia naszego organizmu. Nie powinno nas więc dziwić, że jeśli nie dbamy o niego odpowiednio, to w bardzo młodym wieku możemy stracić sprawność ruchową i cierpieć na wiele dodatkowych, sprzężonych dolegliwości. Jak temu zapobiec? Odpowiedzią są schodołazy towarowe!
 

Co łączy cykliniarki i schodołazy elektryczne?


Osoby zajmujące się prowadzeniem firm transportowych i logistycznych koniecznie powinny zaopatrzyć się w sprzęt, który ułatwia przenoszenie towarów i ciężkich przedmiotów. Co jednak z właścicielami firm remontowych czy cykliniarskich? Dla nich schodołazy transportowe także mogą być istotną pomocą i nade wszystko wyręczeniem w trudnych pracach. Waga cykliniarki to średnio 40 lub 60 kilogramów. Lepsze i nowocześniejsze maszyny mogą charakteryzować się wagą nawet ponad 80 kilogramów! Czy można sobie więc wyobrazić samodzielne wniesienie jej po schodach, na przykład na czwarte piętro bloku pozbawionego winy? Z pewnością nie jest to możliwe dla zaledwie jednej osoby, dlatego firma cykliniarska musi wysłać do zlecenia co najmniej dwie osoby, które także nie będą mieć łatwo z dostarczeniem sprzętu do miejsca docelowego. Elektryczny schodołaz towarowy staje się więc wybawieniem i zdecydowanie upraszcza pracę.
 

Wózek elektryczny do transportu cykliniarki


Profesjonalne firmy cykliniarskie są bardzo bogato wyposażone. Mają więc na stanie nie tylko maszyny parkieciarskie, ale także dodatkowy osprzęt, jak worki z klejem, lakiery oraz farby w puszkach czy podstawowe walizki narzędziowe. Schodołaz elektryczny, o ile nie załaduje tych wszystkich dodatkowych przedmiotów jednorazowo, o tyle zrobi to bez problemu ponownie, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba. Dlaczego? Otóż nowoczesne wózki towarowe przystosowane są do pracy na schodach i wzniesieniach, charakteryzując się bardzo dobrą pojemnością akumulatora, stąd zasilanie następuje dopiero po przebyciu 1800 stopni. Odpowiada to ponad 80 piętrom bloku mieszkalnego. Praca cykliniarza obejmuje niejednokrotnie także usługi dodatkowe, jak choćby położenie paneli czy drobne prace naprawcze parkietu i desek podłogowych. Paczki paneli są zwykle tak samo ciężkie, jak inne materiały budowlane, a dodatkowo odznaczają się nieproporcjonalnymi rozmiarami, co nie wydaje się być jednak istotne dla prawidłowego przebiegu wnoszenia z użyciem schodołazu elektrycznego. Taki wózek elektryczny jest więc odpowiedzią na trudy pracy firm cykliniarskich, ale także wszelkich przedsiębiorców zajmujących się remontami.

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Schodołazy towarowe zastosowanie
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu