wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Schodołazy towarowe zastosowanie » Jak transportować materiały biurowe po schodach?
Produkty:
  • DARMOWE PREZENTACJE CAŁA POLSKA

  • E-mail:biuro@prolifter.pl
  • TelefonKrzysztof (windy, platformy): 729-888-698
    Piotr (rehabilitacja): 663-221-727
    Bartosz (schodołazy): 697-301-691
  • Godziny działania sklepuod PN do PT: od 9 do 18 SB: 9 do 14
Polecamy

Jak transportować materiały biurowe po schodach?Wyposażanie biura w firmach opiera się na dostarczaniu różnego rodzaju produktów. Począwszy od kserokopiarek, drukarek, klimatyzatorów czy innych urządzeń umożliwiających powielanie lub oprawę dokumentów, do towarów codziennego użytku, jak ryzy papieru, zgrzewki kawy i cukru lub innych produktów spożywczych, z jakich korzystają pracownicy. Każdy transport oznacza zaangażowanie choćby dwóch pracowników, którzy pomogą wnieść go na miejsce docelowe. Tutaj natychmiast jawi się nam najlepsza z możliwych pomocy, jaką są schodołazy transportowe. Ich funkcjonalność jest naprawdę szeroka, a pomoc nieoceniona, ponieważ odciążają pracowników, eliminując kontuzje i liczne urazy kręgosłupa.

 

Jak korzystać ze schodołazu transportowego?


Schodołazy transportowe potrafią uporać się dosłownie z każdym ciężarem. Jedyne, co trzeba zrobić, to odpowiednie umocowanie ładunku najpierw na przykład na palecie drewnianej, a następnie na schodołazie. Pracownik obsługujący urządzenie zobowiązany jest do wykonania tego zadania z należytą odpowiedzialnością, aby nie narażał na ryzyko upadku ładunku ze schodołazu ani siebie, ani osób postronnych. Korzystanie ze schodołazu nie wymaga większego przygotowania, jego obsługa jest prosta i nieskomplikowana. Wszystko odbywa się w pełni automatycznie. Schodołaz transportowy zasilany jest baterią litowo-jonową, która potrafi działać nieprzerwanie pokonując nawet 120 pięter. Każdy, choćby pracownik biurowy będzie więc potrafił sterować urządzeniem, które wnosi na piętra budynków, a także znosi z wysokich kondygnacji materiały biurowe, drukarki, tonery, kserokopiarki, ryzy papieru lub produkty spożywcze. Warto mieć przy tym na uwadze, że schodołazy można nabyć w bardzo wygodnym finansowaniu, za pomocą leasingu, kredytu lub za gotówkę. Chętnie zapoznamy Państwa z szeroką funkcjonalnością schodołazów i ich możliwościami. Jesteśmy pewni, że odpowiedzą na zapotrzebowanie także Państwa firmy.
 
dżwiganie urządzenia wielofunkcyjnego wnoszenie po schodach łazikiem elektrycznym wnoszenie towaru na palecie po schodach

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Schodołazy towarowe zastosowanie
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu