wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » FAQ » Kupić, wypożyczyć czy wynająć schodołaz?
Produkty:

Kupić, wypożyczyć czy wynająć schodołaz?Schodołazy osobowe oraz schodołazy towarowe stały się bardzo uniwersalnym i powszechnie stosowanym urządzeniem. Wykorzystywane są głównie przez firmy usługowe, kurierskie czy transportowe w celu przenoszenia ciężkich i dużych gabarytowo ładunków. Coraz chętniej nabywane są także schodołazy osobowe, jakie pomagają osobom niepełnosprawnym w poruszaniu się po schodach. Te funkcjonalne urządzenia charakteryzują się jednak stosunkowo wysoką ceną, dlatego konieczne jest przeanalizowanie najbardziej efektywnej opcji zakupu bądź wynajmu do potrzeb własnych.

 

Wypożyczanie – sprzedaż schodołazów


Doradzamy w zakresie sprzedaży oraz wynajmu schodołazów osobowych i towarowych. W wypadku konieczności skorzystania ze schodołazów zaledwie jednorazowo, z pewnością lepszym rozwiązaniem będzie wynajem, który jest tańszy i wygodniejszy. Jeśli jednak np. osoby niepełnosprawne ruchowo potrzebują schodołazu osobowego do codziennego poruszania się po schodach, to zapraszamy do skorzystania z szerokiej oferty schodołazów elektrycznych. Sprzedajemy wyłącznie wysokiej jakości schodołazy, które sprawdzają się w każdych warunkach. Nasi wyszkoleni pracownicy chętnie udzielą Państwu informacji, który schodołaz będzie najlepszym rozwiązaniem do schodów prostych bądź krętych. Nie polecamy dokonywać samodzielnego zakupu, ponieważ są to urządzenia drogie o najróżniejszych parametrach udźwigu i przeznaczeniu.

 

Wypożyczalnia, wynajem, dzierżawa schodołazów – cała Polska


Oferujemy wynajem oraz sprzedaż schodołazów w całej Polsce. Tego rodzaju urządzenia czasem wymagają wyłącznie jednorazowego użycia, co wyklucza konieczność ich zakupu. Dużo lepszym i tańszym rozwiązaniem jest wówczas najem schodołazów do celów firmowych bądź prywatnych. Dzierżawimy schodołazy osobowe i transportowe klientom biznesowym oraz prywatnym. Będzie to na pewno wygodne rozwiązanie dla tych, którzy nie potrzebują zakupu schodołazu na własność. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta przypadnie Państwu do gustu i sprosta wygórowanym oczekiwaniom.

 

Wypożyczalnia schodołazów – Warszawa


Jesteśmy firmą z wieloletnim stażem na rynku i jako jedni z nielicznych oferujemy tanią możliwość wypożyczenia schodołazów towarowych bądź osobowych. Gwarantujemy bardzo wygodne warunki najmu oraz pełną pomoc związaną z ich obsługą. Przeprowadzamy szybkie kursy w siedzibie naszej firmy lub w miejscu wskazanym przez klienta. Usługa ta jest dodatkowo płatna, jednak zapewnia najwydajniejsze wykorzystanie schodołazów. Działamy na terenie Warszawy, ale jesteśmy dostępni także w całej Polsce, zapewniając szkolenia i kursy z zakresu ich obsługi.

 

Wypożyczalnia schodołazów – Łódź


Wypożyczenie schodołazu nierzadko jest lepszym rozwiązaniem, a nade wszystko tańszym tym bardziej, że proponujemy najem w całej Polsce. Jesteśmy obecni w Łodzi oraz w Warszawie i chętnie dojeżdżamy do domów oraz siedziby firmy naszych klientów. Oferujemy bardzo atrakcyjne warunki wynajmu, które niejednokrotnie są korzystniejsze od pozostałych ofert dostępnych na rynku.

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii FAQ
Sklep internetowy shopGold
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu