wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » FAQ » Łóżko rehabilitacyjne obrotowe z funkcją pionizacji i fotela
Produkty:
  • DARMOWE PREZENTACJE CAŁA POLSKA

  • E-mail:biuro@prolifter.pl
  • TelefonKrzysztof (windy, platformy): 729-888-698
    Piotr (rehabilitacja): 663-221-727
    Bartosz (schodołazy): 697-301-691
  • Godziny działania sklepuod PN do PT: od 9 do 18 SB: 9 do 14
Polecamy

Łóżko rehabilitacyjne obrotowe z funkcją pionizacji i fotelaŁóżko dla osoby chorej leżącej powinno być wyposażone w szereg udogodnień. Wpływa na poprawę jego stanu fizycznego i psychicznego. Dodatkowo ułatwia pielęgnację. Doceniają go więc nie tylko sami pacjenci, ale także ich opiekunowie. Doskonałym rozwiązaniem staje się łóżko rehabilitacyjne obrotowe z funkcją pionizacji i fotela.


 

Jak działa łóżko obrotowe z funkcją fotela?


Łóżko sterowane jest elektrycznie, za pomocą pilota. Samo to jest już istotnym udogodnieniem. Pacjent może nim sterować z pozycji leżącej lub siedzącej. Ma też szansę samodzielnie lub z pomocą opiekuna przemieścić się z wózka inwalidzkiego na łóżko. Wystarczy tylko zmienić pozycję leża na bardziej odpowiednią.

  

Dla logo łóżko obrotowe z funkcją pionizacji?


Pacjenci przechodzący rekonwalescencję po urazach narządu ruchu lub innych schorzeniach, nierzadko zmuszeni są do ciągłego przebywania na łóżku w pozycji leżącej. Można to jednak zmienić, co będzie mieć istotne znaczenie dla poprawy ich zdrowia. Dlatego też poleca się korzystanie z tego nowatorskiego rozwiązania osobom starszym, niepełnosprawnym, ale także po wypadkach komunikacyjnych, urazach. Zaleca się zakup łóżka nawet tym, którzy mają dolegliwości związane z układem krążenia czy, przede wszystkim, układem oddechowym. Ze względu na możliwość regularnej zmiany pozycji, udrażniają płuca, co ułatwia im swobodne oddychanie.


 

Zastosowanie łóżka rehabilitacyjnego obrotowego


Na rynku wciąż jest duże zapotrzebowanie na tego typu profesjonalny sprzęt medyczny i rehabilitacyjny. Rehabilitacyjne łóżko z funkcją fotela i obrotowe znajdzie więc swoje miejsce w domach prywatnych, DPS-ach, klinikach, szpitalach, placówkach medycznych, ale także w prywatnych mieszkaniach i domach. Będzie przydatne wszędzie tam, gdzie konieczna jest profesjonalna opieka nad chorymi.


 

Zalety łóżka rehabilitacyjnego Twist


Łóżko rehabilitacyjne Twist ma bardzo wiele zalet. Podstawową jest możliwość sterowania elektrycznego. Jego obsługa jest bardzo prosta i nieskomplikowana. Nie wymaga monotonnej nauki, co cenią sobie np. seniorzy. Zmiana pozycji leża odbywa się właśnie za pomocą pilota. Oznacza to, że aby uzyskać określoną pozycję chorego, np. siedzącą, nie trzeba podnosić pacjenta. Siłowa modyfikacja pozycji chorego odchodzi już w zapomnienie. Jest to naprawdę ważne dla osób opiekujących się pacjentami. W przypadku łóżka Twist, możliwe jest uzyskanie wielu różnych pozycji chorego, jak np. siedzącej, ale także pozycji Trendelenburga i Antytrendelenburga. Taka funkcja pozwala na pochylenie całego łóżka nogami lub głową w dół, uzyskując wówczas maksymalną różnicę wysokości 40 cm.


 

Łóżko rehabilitacyjne obrotowe z funkcją fotela TWIST Łóżko rehabilitacyjne obrotowe z funkcją fotela i przechyłami bocznymi TWISTSWING

Łóżko rehabilitacyjne obrotowe z funkcją fotela TWIST

Łóżko rehabilitacyjne obrotowe z funkcją fotela i przechyłami bocznymi TWISTSWING


Tu znajdziesz: Informacje na temat dofinansowania PFRON na łóżko rehabilitacyjne z funkcją pionizacji i fotela.


 

Co daje łóżko z obrotem typu Twist?


Łóżko rehabilitacyjne Twist to możliwość regularnej zmiany pozycji pacjentów leżących. Wspomaga to ich rekonwalescencję, motywuje do pionizowania postawy ciała, siedzenia czy nawet wstawania. Znacznie ogranicza ryzyko powstawania bolesnych odleżyn, ale też poprawia jakość życia chorego. Może on spożywać posiłki wygodnie, na siedząco bez poduszek podpierających plecy. Łóżko będzie więc doskonałą pomocą na co dzień zarówno dla pacjentów, jak i opiekunów.


Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii FAQ
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu