wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » FAQ » Łóżko SWING
Produkty:
Polecamy
Podnośnik do adaptacji samochodu CARLIFT

Podnośnik do adaptacji samochodu CARLIFT

15 990,00 zł brutto13 000,00 zł netto

Łóżko SWINGObustronne łóżko Swing to bardzo wygodny w obsłudze sprzęt medyczny, który wspomaga codzienne funkcjonowanie pacjentów. Jest nieoceniony także dla opiekunów, ponieważ odciąża ich w dźwiganiu oraz siłowym zmienianiu pozycji.

 
Łóżko SWING z funkcją przechyłu na boki Łóżko Swing z przechyłem bocznym
Łóżko SWING z funkcją przechyłu na boki
Dofinansowanie z PFRON na łóżko SWING

 

Dla kogo łóżko Swing?


Łóżko rehabilitacyjne Swing doskonale sprawdzi się w klinikach, placówkach medycznych, domach opieki. Polecane jest też do prywatnych mieszkań. Wspomaga rekonwalescencję osób leżących, po wypadkach, udarach, ze schorzeniami układu ruchu. Dzięki możliwości częstej zmiany ich pozycji, ułatwione będzie również ich oddychanie.


 

Jak działa łóżko Swing?


Urządzenie jest obsługiwane elektrycznie, za pomocą pilota zdalnego sterowania. Jest niezwykle proste i nieskomplikowane, dlatego mogą nim sterować nawet osoby chore czy seniorzy. W jednej chwili mają więc szansę zmiany swojej pozycji na bardziej wygodną. Łóżko ma możliwość obrotu na boki, ale także uniesienia leża do pozycji fotela. Nie będzie już potrzeby siłowego układania chorego w żądanej pozycji czy stabilizacji jego pleców np. za pomocą poduszek. Ułożenie w pozycji Trendelenburga i anty-Trendelenburga, czyli nogami lub głową w dół, w pewnych przypadkach także będzie sprzyjać rekonwalescencji chorego.

 


 

Zalety łóżka rehabilitacyjnego Swing


Pacjenci leżący i powracający do zdrowia, ale także osoby niepełnosprawne, chwalą sobie łóżko Swing z bardzo wielu powodów. Mogą samodzielnie wybrać najwygodniejszą dla siebie pozycję. Nie muszą prosić o pomoc swoich opiekunów, bo sterowanie łóżkiem jest niezwykle uproszczone. Dzięki temu urządzeniu maksymalnie ogranicza się ryzyko powstawania odleżyn, które są bardzo częstym problemem w klasycznych łóżkach, gdzie chory nie ma możliwości częstej zmiany swojej pozycji. Jest to więc alternatywa dla tradycyjnych rozwiązań. Łóżko to można dowolnie doposażać np. w stolik przyłóżkowy, lampkę wiszącą czy materac zmiennociśnieniowy lub rurowy. Warto wspomnieć, że łóżko jest nie tylko wygodne i praktyczne, ale także estetycznie wykonane. Swoim wyglądem przypomina łóżko domowe, przez co wprost nie kojarzy się ze sprzętem medycznym.

 
łóżko rehabilitacyjne z przechyłem bocznym przechylane obustronnie łóżko rehabilitacyjne
łóżka rehabilitacyjne przechylane obustronnie łóżko rehabilitacyjne z funkcją przechyłu bocznego
łóżko rehabilitacyjne z przechyleniami na boki łóżko rehabilitacyjne z przechyłami bocznymi
łóżko swing elektryczne łóżko swing

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii FAQ
Sklep internetowy shopGold
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu