wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » FAQ » Łóżko TWISTSWING
Produkty:

Łóżko TWISTSWINGŁóżko TwistSWING to jedno z najnowocześniejszych łóżek rehabilitacyjnych na rynku. Jego największą zaletą jest możliwość sterowania elektrycznego, za pomocą pilota. Dzięki temu rozwiązaniu, możliwy jest przechył łóżka w wielu płaszczyznach.

 

FUNKCJE ŁÓŻKA TWISTSWING:


- obrót,
- pionizacja,
- przechył boczny. 
Łóżko TwistSwing z funkcją pionizacji, obrotu i przechyłu bocznego
Łóżko TwistSwing z funkcją pionizacji, obrotu i przechyłu bocznego

Dofinansowanie na łóżko TWISTSWING 

Dla kogo łóżko TwistSWING?


Tego rodzaju sprzęt medyczny znajdzie miejsce w niejednej klinice, szpitalu czy nawet w domu prywatnym. Zapewnia maksymalny komfort rekonwalescencji dla osób po udarach, wypadkach komunikacyjnych, urazach narządu ruchu. Jest doskonałym sposobem na poprawę codziennego funkcjonowania osób niepełnosprawnych, ale także seniorów.


 

Dlaczego warto nabyć łóżko TwistSWING?


Łóżko to ma bardzo wiele zalet. Przede wszystkim wspomaga proces rekonwalescencji pacjentów leżących. Ogranicza ryzyko powstawania bolesnych odleżyn. Zapewnia im możliwość nieustannej zmiany pozycji. Jest też niezastąpioną pomocą dla opiekunów osób chorych. Odciąża ich podczas wykonywania codziennych czynności pielęgnacyjnych.


 

Jak działa łóżko TwistSWING?


Ten rodzaj łóżka charakteryzuje się głównie możliwością wielu odchyleń leża. Dzięki sterowaniu elektrycznemu, dokonamy obrotu całego łóżka prostopadle do do pozycji siedzącej. W czasie spożywania posiłków, choremu można łatwo podnieść oparcie pleców. Nie trzeba już więc wykonywać tego w sposób siłowy, narażając opiekuna na ryzyko kontuzji. Łóżko ma również inne, niezwykle praktyczne funkcje, jak np. płynną zmianę wysokości. To ważne podczas samodzielnego przesiadania się pacjenta z łóżka na wózek inwalidzki. Funkcja pionizacji pomaga w momencie wstawania. Dodatkowa funkcja Trendelenburga i Antytrendelenburga pozwala na pochylenie całego łóżka głową bądź nogami w dół.


 

Zalety łóżka TwistSwing


Łóżko TwistSWING z pewnością przyspiesza powrót do zdrowia osobie niepełnosprawnej. Daje jej motywację do samodzielnego wykonywania ruchu, wstawania, podnoszenia pleców, poruszania kończynami. Stanowi też część rehabilitacji pacjenta. Ponadto należy do bardzo wygodnych nie tylko w obsłudze, ale także do wypoczynku. Warto więc rozważyć jego nabycie.

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii FAQ
Sklep internetowy shopGold
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu