wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » FAQ » Rodzaje krzeseł do ewakuacji
Produkty:
  • DARMOWE PREZENTACJE CAŁA POLSKA

  • E-mail:biuro@prolifter.pl
  • TelefonKrzysztof (windy, platformy): 729-888-698
    Piotr (rehabilitacja): 663-221-727
    Bartosz (schodołazy): 697-301-691
  • Godziny działania sklepuod PN do PT: od 9 do 18 SB: 9 do 14
Polecamy

Rodzaje krzeseł do ewakuacjiNa rynku dostępne są różnorodne krzesełka ratunkowe. Niektóre pozbawione są napędu, inne zaś, dla komfortu obsługi, oferują napęd gąsienicowy. Sprawdzają się na schodach prostych i są łatwiejsze w użytkowaniu podczas koniecznych interwencji medycznych czy codziennego transportu pacjenta niepełnosprawnego po schodach.
 

krzesło do ewakuacji Titan Basic

Tanie składane krzesełko transportowe


Krzesełko ewakuacyjne Titan Basic to najprostsze i najmniej skomplikowane krzesło w ofercie. Jest to model podstawowy, pozbawiony wszelkich udogodnień, a także bez napędu elektrycznego. Może być obsługiwane przez jednego operatora. Transport osoby niepełnosprawnej odbywa się po schodach prostych za pomocą czterech kółek. Zostało wykonane ze stopu aluminium, dlatego jest lekkie i łatwe w użytkowaniu. Nie wymaga przeszkolenia, szybko się rozkłada i zapewnia bezpieczny transport chorego. Ze względu na niską cenę jest często stosowane przez służby ratownicze, jako urządzenie dodatkowe.
krzesło do ewakuacji titan standard

Krzesło ewakuacyjne dla niepełnosprawnych


Krzesełko ewakuacyjne Titan Standard oferuje szybkie i bezpieczne poruszanie się z osobą poszkodowaną lub niepełnosprawną po schodach prostych. Porusza się ślizgowo, co sprawia, że pacjentowi szybko zostaje udzielona pomoc. Jest wyposażone w cztery kółka oraz dwa składane uchwyty. Tego rodzaju krzesełko kardiologiczne może być więc obsługiwane przez dwie osoby. Dużą jego zaletą jest możliwość składania, dzięki czemu nie zajmuje wiele miejsca i jest natychmiast dostępne, gdy tylko zajdzie taka potrzeba. Wykonane zostało ze stopu aluminium, dlatego waży zaledwie 17 kg i jest w stanie transportować osobę o wadze 159 kg.

 

krzesło elektryczne do ewakuacji titan person

Elektryczne krzesło transportowe


Krzesełko ewakuacyjne elektryczne Titan Person to jedno z bardziej zaawansowanych krzesełek używanych w szpitalach i w pogotowiu ratunkowym, a także w transporcie medycznym. Służy również straży pożarnej i może też stanowić wyposażenie spółdzielni mieszkaniowych lub być w prywatnym posiadaniu rodzin osób niepełnosprawnych. Umożliwia bardzo wygodne i szybkie transportowanie osoby niepełnosprawnej po schodach. Pozwala na całkowicie bezwysiłkowy transport pacjenta z jego domu do karetki pogotowia lub pojazdu ratowniczego. Krzesełko porusza się po schodach za pomocą gąsienic. Elektryczny napęd odciąża działanie ratownika i sprawia, że zajmuje się on tylko sterowaniem samym urządzeniem. Jego wytrzymała, aluminiowa konstrukcja jest lekka i charakteryzuje się udźwigiem nawet 169 kilogramów.

 


Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii FAQ
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu