wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Schodołazy towarowe zastosowanie » Schodołaz dla firmy budowlanej oraz dostawców budowlanki
Produkty:
 • DARMOWE PREZENTACJE CAŁA POLSKA

  Prolifter
  Sprzęt rehabilitacyjny i schodołazy

  Firma Arial Piotr Karwalski
  NIP: 8361812775
  REGON: 100760535

  ul. Mszczonowska 33/35 lok.38
  96-100 Skierniewice
  woj. łódzkie
 • E-mail: biuro@prolifter.pl
 • Telefon Krzysztof (windy, platformy):
  729 888 698
  Piotr (rehabilitacja):
  663 221 727
  Bartosz (schodołazy):
  697 301 691
 • Godziny działania sklepuod PN do PT: od 9 do 17

Schodołaz dla firmy budowlanej oraz dostawców budowlankiSchodołazy transportowe często wykorzystywane są w najróżniejszych firmach budowlanych do transportu materiałów niezbędnych do remontów. Są to ciężkie paczki z panelami, worki z zaprawą, klejami oraz płytki z glazurą lub terakotą. Jednorazowe wniesienie tego typu materiałów, nie stanie się jeszcze takie problematyczne. Co innego, kiedy tego rodzaju praca powtarza się nagminnie, ponieważ wówczas może się stać przyczyną kontuzji i urazów kręgosłupa.
 
transport materiałów budowlanych po schodach

Niezawodny schodołaz transportowy


Właściciele firm budowlanych chętnie odciążają swoich pracowników zakupem schodołazów transportowych. To często jedyny sposób, aby ułatwić ich pracę i sprawić, żeby stała się bardziej komfortowa. Schodołazy transportowe biorą na siebie obciążenia materiałem budowlanym, ale urządzenie jest ku temu dobrze skonstruowane. Może udźwigną nawet 170 kilogramów, a bateria litowo-jonowa potrafi zagwarantować schodołazom energię niezbędną na 120 pięter nieprzerwanej pracy.
 

Schodołazy niezbędne w codziennym transporcie


Elektryczne schodołazy transportowe często spotyka się także w firmach transportowych zajmujących się dostawą materiałów budowlanych do klientów. Trudno sobie wyobrazić codzienną pracę opartą na wnoszeniu i znoszeniu tego typu towarów po schodach, także w blokach pozbawianych wind. Jest ona męcząca i musi być wykonywana zgodnie z obowiązującymi przepisami BHP. Ze schodołazów transportowych korzysta się również w dużych marketach. Coraz częściej po zakup schodołazów sięgają też fachowcy, którzy mają swoje niewielkie firmy prywatne, jakie zajmują się pracami remontowymi. Prace ze schodołazem są bowiem dużo łatwiejsze, szybsze i mniej uciążliwe. Z pewnością warto inwestować w urządzenia, które mają nam pomóc w codziennym funkcjonowania szczególnie, jeśli jest to praca zawodowa, w której spędza się tak wiele czasu. Schodołazy transportowe można zakupić także w kredytach leasingowych, na dogodnych warunkach finansowych.

 
Komentarze (0)

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Schodołazy towarowe zastosowanie
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu