wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Schodołazy towarowe zastosowanie » Schodołaz do jednostki wojskowej
Produkty:
  • DARMOWE PREZENTACJE CAŁA POLSKA

  • E-mail:biuro@prolifter.pl
  • TelefonKrzysztof (windy, platformy): 729-888-698
    Piotr (rehabilitacja): 663-221-727
    Bartosz (schodołazy): 697-301-691
  • Godziny działania sklepuod PN do PT: od 9 do 18 SB: 9 do 14
Polecamy
Schodołaz gąsienicowy Vimec T-09 Roby

Schodołaz gąsienicowy VIMEC T-09 Robby

12 990,00 zł brutto12 027,78 zł netto

Schodołaz do jednostki wojskowejW przypadku tak specjalistycznych branż, jak przemysł wojskowy, wręcz konieczne jest korzystanie z profesjonalnych urządzeń do transportu różnorodnego asortymentu po schodach. Wiele budynków, jakie zaadaptowane zostały na potrzeby wojska, pozbawionych jest wind, ponieważ jest to architektura tylko w pewnym stopniu dostosowywana do współczesnych przepisów budowlanych. Brak wind spowodował więc konieczność posiłkowania się schodołazami towarowymi.

Tu znajdziesz schodołaz towarowy gąsienicowy samopoziomujący TITAN 420

 

Schodołazy przemysłowe w służbie dla wojska


Schodołazy kroczące towarowe kupowane są głównie do budynków, które posiadają większość schodów prostych, a więc standardowych, z jakimi spotykamy się zwykle na co dzień. Są łatwe w obsłudze i potrafią podołać nawet bardzo ciężkim ładunkom, jak amunicja, skrzynie z bronią, szafy pancerne. Schodołaz kroczący wniesie po schodach także meble oraz biurka bez względu na ich wagę, a nawet charakteryzujące się dużymi gabarytami. Schodołazy transportowe to urządzenia mobilne, które wykorzystuje się nie tylko dla pojedynczych schodów, ale można je również przenosić z miejsca na miejsce, tam gdzie będą potrzebne. Polecamy schodołaz towarowy PowerMate do jednostki wojskowej.

Tu znajdziesz schodołaz towarowy gąsienicowy do 600kg

 
 

Elektryczne schodołazy towarowe – urządzenia mobilne


Na potrzeby wojska często korzysta się z określonego sprzętu specjalistycznego w różnych miejscach. Trzeba go więc nieustannie przenosić, transportować. W takiej sytuacji schodołazy towarowe okażą się być niezastąpione, ponieważ gwarantują pomoc wszędzie tam, gdzie będą akurat potrzebne. Za ich pomocą można transportować ciężkie towary po schodach, nawet jeśli w budynku nie znajdują się windy. Schodołazy transportowe zostały bardzo dobrze ocenione przez specjalistów z branży przemysłu wojskowego. Z pewnością spełniają ich najbardziej wygórowane potrzeby, ponieważ stanowią nowoczesne rozwiązania, które mieszczą się w dzisiejszych standardach. Schodołazy towarowe, zarówno gąsienicowe, jak i kroczące, gwarantują pracą zgodną z przepisami BHP i tym samym odciążają kręgosłup pracowników, którzy musieliby się borykać z dźwiganiem broni, amunicji czy różnych skrzyń samodzielnie.
dźwiganie ciężkich ładunków po schodach

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Schodołazy towarowe zastosowanie
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu