wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Schodołazy towarowe zastosowanie » Schodołaz gąsienicowy towarowy TITAN 420
Produkty:
 • DARMOWE PREZENTACJE CAŁA POLSKA

  Prolifter
  Sprzęt rehabilitacyjny i schodołazy

  Firma Arial Piotr Karwalski
  NIP: 8361812775
  REGON: 100760535

  ul. Mszczonowska 33/35 lok.38
  96-100 Skierniewice
  woj. łódzkie
 • E-mail: biuro@prolifter.pl
 • Telefon Krzysztof (windy, platformy):
  729 888 698
  Piotr (rehabilitacja):
  663 221 727
  Bartosz (schodołazy):
  697 301 691
 • Godziny działania sklepuod PN do PT: od 9 do 17

Schodołaz gąsienicowy towarowy TITAN 420schodołaz do automatów vendingowych Schodołaz towarowy gąsienicowy Titan 420, to prawdziwy siłacz wśród schodołazów. Odpowiedzialny jest za przenoszenie po schodach naprawdę ciężkich ładunków, dlatego doskonale sprawdzi się w firmach kurierskich, przeprowadzkowych, usługowych, w których transport ciężkich przedmiotów stanowi główne zadanie. Odnajdzie swje zastosowanie również w magazynach czy sklepach, gdzie codziennie przenosi się po schodach ciężkie przedmioty. Może się więc stać praktycznym wyposażeniem niejednej firmy. 

Schodołaz towarowy do automatów vendingowych


Automaty vendingowe cieszą się teraz rosnącą popularnością. Nie wymagają obsługi, a więc generują niskie koszty utrzymania, ale są to ogromne urządzenia, bardzo ciężkie. Ich usytuowanie może być najróżniejsze. Nierzadko znajdują się na wysokich piętrach szpitali lub biurowców, gdzie służą klientom i pracownikom. Wniesienie automatu vendingowego to nie lada wyzwanie, do którego zwykle angażuje się kilkoro pracowników. Często nie mieszczą się do windy lub są zbyt ciężkie, aby mogły być w ten sposób przewożone. Rozwiązaniem jest schodołaz towarowy gąsienicowy Titan 420, który bez problemu poradzi sobie z tak pokaźnym ciężarem przenoszonym po schodach. Cechuje go bardzo duży udźwig 420 kg. Co ważne, posiada podnośnik, który nadaje się do uniesienia ciężkiego towaru oraz jego wypozycjonowania. W żadnym momencie nie wykorzystuje się więc siły obsługujących go pracowników. Wykonuje wszystkie zadania bez nadwyrężenia ludzkich możliwości. Dysponuje możliwością pracy z manualnym lub automatycznym poziomowaniem ciężaru.

 

Schodołaz gąsienicowy towarowy do sejfów i kas pancernych


Kolejnym problemem w transporcie są sejfy i kasy pancerne. To nie tylko niezwykle ciężkie, ale także bardzo masywnie skonstruowane urządzenia. Odznaczają się mocną i stabilną konstrukcją, ze względu na użycie pancernych, masywnych materiałów. Nie sposób jest wnieść takie przedmioty do góry po schodach, nie angażując do tego pięciu bądź sześciu pracowników. W przypadku schodołazu towarowego gąsienicowego Titan 420, możliwe jest wniesienie sejfów bądź kas pancernych na bardzo wysokie piętra, zajmując się zaledwie sterowaniem pojazdem gąsienicowym. Co ważne, podczas transportu urządzenie jest w pełni bezpieczne, ze względu na jego wcześniejsze poziomowanie na automatycznym podnośniku. Ładunek znajduje się więc zawsze w pozycji pionowej i nie jest wymagane jego przechylanie.

 


 

Schodołaz towarowy do automatów sprzedających


Dużą trudnością podczas transportu mogą być także ciężkie automaty sprzedające, które należy wnosić na poszczególne piętra. Schodołaz gąsienicowy towarowy porusza się po schodach prostych. Idealnie sprawdza się do transportu ładunku na zewnątrz lub wewnątrz budynku, a nawet na delikatnej powierzchni. Warto podkreślić, że na płaskich powierzchniach towar może być obracany o 360° na rolkach albo na gąsienicach, co ułatwia jego usytuowanie w żądanym miejscu.

 

Schodołaz do kas pancernych i sejfów


Schodołaz towarowo gąsienicowy Titan 420 może być obsługiwany przez jedną osobę. To dość niewiarygodne, ze względu na to, że szafy pancerne ważące kilkaset kilogramów z założenia powinny być transportowane przez bardzo dużą liczbę pracowników. W przypadku schodołazu gąsienicowego można ograniczyć to zadanie do dwóch lub nawet jednej osoby, która będzie po prostu sterować urządzeniem. Odbywa się to za pomocą joysticka, jaki jest odłączany, ale wciąż niezależnie kontroluje zarówno gąsienicą, jak i platformą załadowczą, działającą automatycznie. Możliwość sterowania za pomocą odłączanego joysticka jest bardzo komfortowa, ponieważ zapewnia pełne bezpieczeństwo użytkowania. Podnoszenie tak ciężkich ładunków odbywa się dzięki mocnemu silnikowi przekładniowemu.


AKCESORIA UŁATWIAJĄCE ZAŁADUNEK TOWARU
schodołaz do sejfów alt
elektryczny podnośnik do załadunku rampa do załadunku


 

Schodołaz towarowy do szaf pancernych


Dużym udogodnieniem, w przypadku przemieszczania towarów typu kasy pancerne lub sejfy, jest możliwość poruszania się za pomocą gąsienic. To stabilne, bezpieczne oraz bezawaryjne. Mocny napęd gąsienicowy zapewnia skuteczny transport ładunku po schodach prostych. W ciągu całego procesu przenoszenia towaru, a więc od początku aż do samego końca, czyli jego umiejscowienia, osoba sterująca urządzeniem nie wykorzystuje do tego własnej siły fizycznej. Wszystko odbywa się za pomocą joysticka i przycisków sterujących. Ma więc za zadanie znacznie ułatwić prace przeładunkowe i je skutecznie usprawniać. Obsługa urządzenia nie jest wymagająca. Wystarczy tylko krótkie przeszkolenie pracownika, aby mógł samodzielnie udać się na miejsce realizacji zadania. Zakup schodołazu towarowego gąsienicowego Titan 420 w praktyce oznacza więc dużo tańsze wykonywanie usług, ze względu na możliwość wykorzystania zaledwie jednego pracownika przy załadunku oraz rozładunku towaru. W zestawie znajduje się zarówno rampa załadowcza, jak i podnośnik do załadunku schodołazu. Pojemna i nowoczesna bateria zapewnia możliwość wielokrotnego wnoszenia towarów po schodach, gwarantując ciągłą i nieprzerwaną pracę.
Komentarze (0)

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Schodołazy towarowe zastosowanie
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu