wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Schodołazy towarowe zastosowanie » Schodołaz idealny pracownik dla firmy przeprowadzkowej
Produkty:
  • DARMOWE PREZENTACJE CAŁA POLSKA

  • E-mail:biuro@prolifter.pl
  • TelefonKrzysztof (windy, platformy): 729-888-698
    Piotr (rehabilitacja): 663-221-727
    Bartosz (schodołazy): 697-301-691
  • Godziny działania sklepuod PN do PT: od 9 do 18 SB: 9 do 14

Schodołaz idealny pracownik dla firmy przeprowadzkowejFirmy przeprowadzkowe to jedne z wielu odbiorców schodołazów transportowych. Już od wielu lat kierujemy do nich naszą szeroką ofertę, ponieważ to właśnie przez tego rodzaju firmy najczęściej korzysta się ze schodołazów gąsienicowych lub kroczących. Każdego dnia realizują one nawet kilkanaście usług polegających na wniesieniu i zniesieniu po schodach mebli, paczek, sprzętów i urządzeń domowego użytku. Przemęczenie pracowników, znużenie oraz nierzadko także nadwyrężenie kręgosłupa sprawiają, że warto zainwestować w wysokiej klasy schodołazy transportowe, aby skutecznie i szybko zajmować się realizacją usług związanych z przeprowadzkami. firma przeprowadzkowa usługi schodołazem
 
wnoszenie pralki po schodach

Co może przenosić schodołaz?


Schodołazy transportowe to bardzo wszechstronne urządzenia, które stanowią podstawowe wyposażenie wielu firm z różnych branż. Mowa tutaj o firmach kurierskich, transportowych, ale także sklepach i hurtowaniach, które na co dzień zajmują się wnoszeniem i znoszeniem ładunków po schodach. Do nich należą także firmy pomagające w przeprowadzkach. Ich klientami są zarówno osoby prywatne, jak i biura oraz instytucje, które potrzebują szybko i sprawnie przenieść wszystkie meble oraz sprzęty z jednej destynacji do innej. Będą to więc kanapy, szafy, biurka, regały, ale także kserokopiarki, drukarki, automaty vendingowe czy wszelkie urządzenia RTV i AGD. Schodołazy towarowe zostały też przystosowane do dźwigania dywanów w rolkach lub wykładzin. Mogą również bez problemu uporać się z drzwiami, oknami i wszystkimi ładunkami o dużych i nieregularnych rozmiarach.
 

Obsługa schodołazów transportowych


Do głównych zalet schodołazów towarowych należy ich łatwa i nieskompilowana obsługa. Dźwiganie towarów po schodach może być wykonane zaledwie przez jedną osobę, co sprawia, że w tym czasie zrealizuje się kilka zleceń jednocześnie. Szczególnie zyskują na tym firmy zajmujące się przeprowadzkami, ponieważ dysponując schodołazem, poszczególne ekipy wysyłane są do wielu klientów. Warto wspomnieć, że wystarczy tylko krótkie, jednogodzinne szkolenie, aby zapoznać pracownika z pełną obsługą schodołazu oraz rozwinąć przed nim wszystkie możliwości tego automatycznego urządzenia, które zrewolucjonizowało współczesny rynek. Nie ma najmniejszych wątpliwości, że w przyszłości, każda firma przeprowadzkowa będzie posiadać kilka schodołazów transportowych, dzięki czemu uchroni swoich pracowników przed bolesnymi kontuzjami. Właściciele będą też mieli większe szanse znalezienia chętnych, jeśli będą posiadali nowoczesny sprzęt, który odciąża mięśnie oraz kręgosłup i sprawia, że praca przy przeprowadzkach jest zdecydowanie mniej angażująca. Nasze schodołazy transportowe to sprzęt, który szybko się zwróci, dlatego można go potraktować jako perspektywiczną inwestycję. Przed zakupem polecamy zamówić bezpłatne pokazy i prezentacje, na których zapoznajemy naszych klientów z wszystkimi możliwościami schodołazów podpowiadając, które z nich okażą się być najlepszym wyborem dla konkretnych firm z najróżniejszych branż.

 

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Schodołazy towarowe zastosowanie
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu