wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Schodołazy towarowe zastosowanie » Schodołaz kroczący towarowy do transportu drzwi i okien
Produkty:
  • DARMOWE PREZENTACJE CAŁA POLSKA

  • E-mail:biuro@prolifter.pl
  • TelefonKrzysztof (windy, platformy): 729-888-698
    Piotr (rehabilitacja): 663-221-727
    Bartosz (schodołazy): 697-301-691
  • Godziny działania sklepuod PN do PT: od 9 do 18 SB: 9 do 14
Polecamy

Schodołaz kroczący towarowy do transportu drzwi i okienPrzy obecnym boomie budowlanym, nie słabnie zainteresowanie związane z budową domów, mieszkań czy wszelkich budynków użyteczności publicznej. Jednym z głównych zadań deweloperów i właścicieli firm remontowo-budowlanych jest maksymalne ograniczanie wykorzystywania fizycznej pracy rąk ludzkich. Inwestuje się więc we wszelkiego rodzaju maszyny, które wykonują tę pracę za nas, ale także pomagają transportować materiał budowlany. Jednym z takich urządzeń jest na pewno schodołaz towarowy, który bardzo powszechnie wykorzystuje się do transportu drzwi i okien.

 

Dlaczego schodołaz elektryczny kroczący przemysłowy?


Istnieje kilka modeli schodołazów towarowych. Te najbardziej popularne to schodołazy transportowe, które wyposażone są w siłownik unoszący koła po schodach. Sposób ich poruszania imituje kroczenie, dlatego zwane są kroczącymi. Mogą one pokonać bardzo różne modele schodów, np. trudne i skomplikowane schody zabiegowe, które bywają kręte i cechują się różnym nachyleniem. Jeszcze innym rozwiązaniem są schodołazy osobowe, ze względu na swoją metodę działania nazywane gąsienicowymi lub kroczącymi. Schodołazy kroczące transportowe idealnie nadają się do wnoszenia i znoszenia ładunków po schodach. Bardzo sprawdzają się w firmach kurierskich, transportowych itp. Są dodatkowo nieocenioną pomocą w przedsiębiorstwach, które zajmują się produkcją lub dystrybucją stolarki okiennej i drzwiowej.

 

Schodołaz do firmy montującej okna i drzwi


Waga współczesnych okien jest wyjątkowa duża. Dodatkowo są one jeszcze sporych rozmiarów i nierzadko trudno jest je dobrze chwycić, aby móc przetransportować do określonego miejsca. Problem z ich przemieszczaniem, a szczególnie wnoszeniem po schodach, pojawia się głównie w przypadku tych firm, które na co dzień zajmują się montażem dużej ilości okien i drzwi. Taka praca zdecydowanie osłabia moce przerobowe pracowników, czyniąc ich później mniej dokładnymi podczas montażu. Łazik schodowy kroczący pozwoli znacznie usprawnić proces transportu oraz sprawić, żeby praca stała się bardziej komfortowa i przyjemniejsza dla osób zatrudnionych.
 


Wielofunkcyjność schodołazów transportowych

 
Elektryczne schodołazy kroczące nie tylko usprawniają proces wnoszenia nowych okien na wysokie piętra bloków mieszkalnych i klatek schodowych, ale pomogą również w ich znoszeniu. Schodołazy transportowe przystosowane są bowiem do dźwigania naprawdę pokaźnych rozmiarów i przede wszystkim ciężkich przedmiotów. Ich funkcyjność nie ograniczy się wiec wyłącznie do działań związanych z transportem stolarki okiennej i drzwiowej, ale pozwoli także przenosić wszystkie niezbędne podczas montażu elektronarzędzia. Pracownicy tego rodzaju firm muszą się przecież mierzyć z wnoszeniem po schodach ciężkich materiałów budowlanych potrzebnych do obróbki okien i drzwi, jak np. worki z zaprawami. Profesjonalne firmy zwykle również po sobie sprzątają, a gruz, jaki trzeba znieść po schodach, nie należy do lekkich. Wydaje się więc, że schodołazy transportowe są idealnym rozwiązaniem dla firm zajmujących się stolarką okienno-drzwiową.

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Schodołazy towarowe zastosowanie
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu