wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Schodołazy towarowe zastosowanie » Schodołaz towarowy idealny dla firm logistycznych oraz kurierów
Produkty:
  • DARMOWE PREZENTACJE CAŁA POLSKA

  • E-mail:biuro@prolifter.pl
  • TelefonKrzysztof (windy, platformy): 729-888-698
    Piotr (rehabilitacja): 663-221-727
    Bartosz (schodołazy): 697-301-691
  • Godziny działania sklepuod PN do PT: od 9 do 18 SB: 9 do 14

Schodołaz towarowy idealny dla firm logistycznych oraz kurierówCzym spowodowany jest obecny brak zainteresowania ofertami pracy firm logistycznych i kurierskich? Potencjalni pracownicy buntują się przed codziennym dźwiganiem zbyt ciężkich przedmiotów, paczek czy urządzeń AGD. Odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie rynku stają się elektryczne wózki transportowe do transportu białego agd, mające nam znacznie ułatwić pracę oraz funkcjonowanie. Schodołaz towarowy to rzeczywista innowacja. Bezpośrednio usprawnia wnoszenie ciężkich i dużych przedmiotów po schodach.
 

Czy to już rewolucja?


Elektryczny wózek schodowy to bez wątpienia prawdziwa rewolucja na rynku. Coraz więcej ludzi zaczyna bowiem zauważać bezpośredni związek bólów pleców i schorzeń kręgosłupa spowodowanych obciążaniem naszych kręgów przez długie lata. Na tego rodzaju dolegliwości narażeni są głównie pracownicy firm logistycznych oraz transportowych. Ich zadaniem jest dostarczanie towarów do klienta końcowego. Nie zwraca się jednak wcześniej uwagi na bariery architektoniczne, jakie muszą napotkać na swojej drodze. Schodołaz elektryczny potrafi sprostać choćby najbardziej stromym schodom i wielu piętrom. Zwłaszcza stare budownictwo mieszkaniowe, w projektach architektonicznych, nie zakładało masowego montażu wind, ze względu na wysokie koszty. Obecnie się to zmienia, ale wciąż zdecydowana większość budynków jest ich pozbawiona. Wniesienie tzw. białego AGD do mieszkań usytuowanych na wysokich kondygnacjach jest niewątpliwym utrapieniem dla kurierów oraz pracowników firm logistycznych.

Schodołaz z ciężką paczką
Transport białego agd po schodach

Schodołaz elektryczny jako inwestycja


Warto zwrócić uwagę, że jeden elektryczny wózek schodowy gwarantuje dużą oszczędność dla całej firmy. Wystarczy bowiem pojedyncza osoba, która zrealizuje zlecenie transportu ładunku do klienta końcowego. Samodzielnie nie będzie potrafiła, bez pomocy schodołaza, wnieść na swoich barkach lodówki czy pralki. Schodołaz towarowy staje się więc długoterminową inwestycją. Mniejsza ilość zatrudnionych pracowników, to także proporcjonalnie niższe koszty prowadzenia firmy bądź okazja do realizacji większej liczby zleceń. Co ciekawe, schodołazy elektryczne gwarantują ponadto znaczne ograniczenie zwolnień zdrowotnych, które niezwykle często mają miejsce w branżach tego pokroju. Pracownicy są tylko ludźmi, a ich wyczerpująca praca niejednokrotnie skłania do pobierania świadczeń chorobowych i zwolnień.

 

Przyszłość schodołazów elektrycznych w branży logistycznej


Elektryczny wózek schodowy to wciąż przyszłość dla branż transportowych i logistycznych, ale także dla klientów prywatnych. Statystki są nieubłagane. Obecnie na bóle pleców cierpi od 60-80% społeczeństwa, a w niedalekiej przyszłości dolegliwości kręgosłupa mają się stać plagą cywilizacyjną. Jest to spowodowane również dźwiganiem ciężarów, które są niedostosowane do naszych jednostkowych możliwości. Brak pracowników stanie się palącą trudnością. Jedynym remedium na ten rosnący problem jest więc schodołaz transportowy. To proste i nieskomplikowane urządzenie zmierzy się z każdymi schodami. Dodatkowo, nie wymaga ciągłego ładowania, ponieważ jest w stanie pokonać nawet 1800 stopni bez konieczności zasilania akumulatora.

wózek elektryczny dla kuriera

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Schodołazy towarowe zastosowanie
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu