wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » FAQ » Schodołazy XSTO, czyli efektywne schodołazy TITAN
Produkty:
Polecamy

Schodołazy XSTO, czyli efektywne schodołazy TITANSchodołazy to urządzenia umożliwiające bezpieczny i bezwysiłkowy transport ciężkich przedmiotów po schodach. W ofercie tego rodzaju produktów znajdują się najróżniejsze modele i typy nabywane w zależności od ich przeznaczenia. Schodołazy XSTO charakteryzują się różnym udźwigiem, ale także nieco inną konstrukcją oraz materiałem, z jakiego zostały wykonane.


 
Schodołaz XSTO ZW4170D

1.Schodołaz XSTO ZW4170D = schodołaz Titan 170 Standard


To jeden z uniwersalnych schodołazów o najprostszej, stalowej konstrukcji i niskiej wadze. Schodołaz Titan 170 Standard przeznaczany jest do wnoszenia standardowych rozmiarów ładunków po schodach. Nie jest wyposażony w hamulec zjazdowy, dlatego wymaga sprawnej obsługi. Posiada pompowane koła. Poleca się go do użytkowania na co dzień, ze względu na niską wagę i łatwość przewożenia, np. w bagażniku samochodu. Przyda się wszędzie tam, gdzie wymagane jest szybkie dokonanie wniesienia ładunków po schodach, np. w firmach kurierskich, które zajmują się transportem sprzętu AGD itp. Nierzadko stosowany jest również przez firmy remontowe, które wymagają wniesienia na piętro materiałów budowlanych oraz urządzeń specjalistycznych. Wnoszenie ładunków odbywa się z prędkością 26/39 stopni na minutę. Po pełnym naładowaniu baterii zakres działania schodołazu to aż od 80 do 120 pięter.


 
Schodołaz XSTO ZW7170G

2.Schodołaz XSTO ZW7170G = schodołaz Titan 170 Fold


Schodołaz Titan 170 Fold posiada udźwig 170 kg, a jego zasięg pracy to od 80 do 120 pięter po pełnym naładowaniu baterii. Porusza się z prędkością 26/39 stopni na minutę umożliwiając bezpieczny i spokojny proces wnoszenia towarów po schodach prostych, krętych i zabiegowych. Charakteryzuje się aluminiową ramą i pełnymi oponami, zapewniającymi wyższy komfort jezdny. Jest on szczególnie doceniany przez klientów, ze względu na szerokie możliwości transportowe przy stosunkowo niskiej cenie. Stosowany jest w sposób uniwersalny, do wnoszenia takich ładunków, jak przesyłki kurierskie, meble, urządzenia elektroniczne, pudła i wszelkiego rodzaju paczki. Często wykorzystywany jest więc przez firmy przeprowadzkowe, usługowe, a także kurierów.


 
Schodołaz XSTO ZW7170GF

3.Schodołaz XSTO ZW7170GF = schodołaz Titan 170 Mini


Schodołaz Titan 170 Mini jest mobilnym pojazdem, bardzo łatwym w składaniu i przewożeniu. Posiada aluminiową ramę oraz pełne opony. Dzięki nim, wnoszenie odbywa się łatwiej i bardziej komfortowo. Tak, jak w innych modelach, jego zakres działania na pełnym naładowaniu baterii to 80 do 120 pięter. Titan Mini spełnia więc wszelkie oczekiwania, a do tego wyposażony jest w hamulec zjazdowy, co znacznie ułatwia proces wnoszenia i znoszenia ładunków.


 
Schodołaz XSTO ZW7170G + suport

4.Schodołaz XSTO ZW7170G + suport = schodołaz Titan 170 Fold-dolly


Jednym z największych urządzeń w ofercie jest schodołaz Titan 170 Fold-dolly. Rama pojazdu została wykonana z aluminium. Waga schodołazu to 32,5 kg, a udźwig 170 kg. Po pełnym naładowaniu baterii jest w stanie pracować efektywnie wnosząc i znoszą ładunki w zakresie od 80 do 120 pięter przy prędkości 26-29 stopni na minutę, w zależności od kierunku ruchu. Stosowany jest przez firmy usługowe czy przeprowadzkowe. Może przenosić beczki, skrzynki, a także inne ładunki o dużych rozmiarach. Obsługa schodołazu odbywa się zaledwie przez jedną osobę, mimo możliwości transportu wyjątkowo dużych i ciężkich przedmiotów.


 
Schodołaz XSTO CT420

5.Schodołaz XSTO CT420 = schodołaz Titan 420


Schodołaz Titan 420 różni się od pozostałych modeli mechaniką poruszania. Został wyposażony w gąsienice, co zapewnia mu większą efektywność i bezpieczeństwo transportu ładunków po schodach. Może więc z powodzeniem przenosić towary o maksymalnej wadze nawet 420 kg. Przeznaczony jest do stosowania na schody proste i lekko zabiegowe, jednak wymaga większej ilości miejsca, aby mógł się swobodnie poruszać. Na uwagę zasługuje tu automatyczne poziomowanie ładunku, co jest niezwykle przydatne podczas przenoszenia wyjątkowo ciężkich przedmiotów.Titan 420 może być obsługiwany zaledwie przez jedną osobę, ponieważ sterowany jest elektrycznie za pomocą pilota. Po pełnym naładowaniu baterii oferuje zasięg 1200-1600 stopni, na których porusza się z prędkością 16 stopni na minutę.

 


Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii FAQ
Sklep internetowy shopGold
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu