wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » FAQ » Skutery inwalidzkie składane do auta
Produkty:

Skutery inwalidzkie składane do autaSkładane skutery inwalidzkie to nowa forma wózka inwalidzkiego dla seniora, ale nie tylko. Z powodzeniem mogą z niego korzystać także osoby mające przejściowe problemy ze sprawnością narządu ruchu. Ograniczenie mobilności to poważny problem, który niesie ze sobą konsekwencje w postaci trudności w codziennym funkcjonowaniu. Skutery inwalidzkie w pewnym stopniu rozwiązują ten kłopot, a dodatkowo są łatwo dostępne dla szerokiego grona odbiorców.

 
SKŁADANY SKUTER INWALIDZKI DO SAMOCHODU VENUS 4 SPORT
SKŁADANY SKUTER INWALIDZKI DO AUTA ALYA VERMEIREN
SKŁADANY SKUTER INWALIDZKI DO SAMOCHODU
SKŁADANY SKUTER INWALIDZKI DO AUTA
SKŁADANY SKUTER DO SAMOCHODU VENUS 4 SPORT SKŁADANY SKUTER DO SAMOCHODU ALYA VERMEIREN


 

Składane skutery dla niepełnosprawnych 

Skutery składane mają bardzo wiele zalet, z których najważniejsza jest łatwość ich obsługi. Są intuicyjne, co jest bardzo ważne dla seniorów. Mają oni szansę uniezależnić się od osób trzecich, a obsługa skutera rzeczywiście nie sprawia nikomu większego problemu. Szybko i sprawnie można go złożyć do niewielkich rozmiarów, a później umieścić w piwnicy, garażu czy w samochodowym bagażniku. Składanie i rozkładanie odbywa się bez użycia kluczy. Nie trzeba także posiadać żadnej siły fizycznej, by móc go przygotować do jazdy. Są więc w pełni mobilne, dzięki czemu posłużą w codziennym przemieszczaniu się poza domem. Wiele osób zabiera je ze sobą w podróż. Sprawdzają się do pokonywania w miarę równych nawierzchni, jak chodniki czy utwardzone drogi.


 

Kompaktowe skutery dla niepełnosprawnych 

Te mobilne pojazdy charakteryzują się doskonałymi parametrami technicznymi. Potrafią osiągnąć max prędkość 6 km/h, która jest przy tym bezpieczna dla użytkownika, jak i innych uczestników ruchu. Co bardzo istotne, posiadają niezwykle pojemną baterię, która umożliwia, w zależności od modelu, pokonywanie nawet 20 km/h po jednym naładowaniu. Samo ładowanie akumulatora zajmuje kilka godzin, więc można go podłączyć na noc, a w ciągu dnia cieszyć się nieprzerwanym użytkowaniem pojazdu. Jego maksymalny udźwig to 115 kg, więc będzie idealny dla wielu osób, które rzeczywiście go potrzebują.FILMY


 

Kompaktowe skutery inwalidzkie

Trudno nie wspomnieć o komforcie użytkowania kompaktowego skutera inwalidzkiego. Posiada wygodne siedzenie i oparcie, które łatwo utrzymać w czystości. Obracany fotel usprawnia wsiadanie i zsiadanie z pojazdu. Nachylona kolumna kierownicza sprawia, że kierujący pojazdem stabilnie i pewnie chwyta kierownicę, a to umożliwia bezpieczne sterowanie. Siedzisko posiada odchylane podłokietniki, dzięki czemu ręce nie mdleją podczas jazdy. Skuter składany doskonale nadaje się do użytkowania na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. Nie można się więc dziwić, że został on w pełni przystosowany do bezpiecznej jazdy, czego przykładem są choćby zderzaki chroniące przed uderzeniem obudową. Elementy odblaskowe sprawiają zaś, że pojazd jest dobrze widoczny. Lusterka dają kierującemu poczucie pełnego uczestnictwa w ruchu drogowym i dobrej lokalizacji w otoczeniu. Pojazdowi nie mogło też zabraknąć koszyka na zakupy, ponieważ z założenia stanowi on niezastąpiony środek transportu do sklepu, parku czy na spotkania towarzyskie.


 

Jak nabyć składany skuter inwalidzki?

Warto rozważyć kupno takiego pojazdu użytkowego, jak kompaktowy skuter inwalidzki. Jest to doskonałe rozwiązanie dla seniorów, którzy na co dzień nie muszą poruszać się na tradycyjnym wózku inwalidzkim. Nie potrafią jednak pokonywać dużych odległości, stąd taki wózek może być ich niezastąpionym wsparciem. Istnieją różne formy dofinansowania tego rodzaju sprzętu dla osób niepełnosprawnych. W sklepach dostępne są także rozmaite modele skuterów inwalidzkich składanych. Ich ceny wahają się w zależności od jakości wyposażenia oraz parametrów technicznych. Istotna będzie np. pojemność baterii, która wpływa na możliwość pokonywania dłuższych dystansów. Nie bez znaczenia jest też sama wielkość pojazdu i łatwość jego obsługi. Elektryczny skuter inwalidzki powinien się znaleźć także na wyposażeniu specjalistycznych klinik i placówek opiekuńczych. Ich użytkowanie odciąża również samych opiekunów osób niepełnosprawnych oraz seniorów. Warto rozważyć więc ich zakup i nabycie, zarówno do prywatnego, jak i profesjonalnego użytku.

 

DOFINANSOWANIE NA ZAKUP SKUTERA INWALIDZKIEGO
 

DOFINANSOWANIE NA AKUMULATORY DO SKUTERA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH
 
DOFINANSOWANIE DO SERWISU SKUTERA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii FAQ
Sklep internetowy shopGold
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu