wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Finansowanie - schodołazy towarowe » Środki własne - zakup schodołazów na dogodnych warunkach
Produkty:
 • DARMOWE PREZENTACJE CAŁA POLSKA

  Prolifter
  Sprzęt rehabilitacyjny i schodołazy

  Firma Arial Piotr Karwalski
  NIP: 8361812775
  REGON: 100760535

  ul. Mszczonowska 33/35 lok.38
  96-100 Skierniewice
  woj. łódzkie
 • E-mail: biuro@prolifter.pl
 • Telefon Krzysztof (windy, platformy):
  729 888 698
  Piotr (rehabilitacja):
  663 221 727
  Bartosz (schodołazy):
  697 301 691
 • Godziny działania sklepuod PN do PT: od 9 do 17

Środki własne - zakup schodołazów na dogodnych warunkachśrodki własne zakup schodołazu
Schodołazy towarowe, czy inaczej mówiąc wózki schodowe elektryczne, są dziś coraz powszechniej spotykanymi urządzeniem w firmach zajmujących się transportem, hurtowniach, mniejszych przedsiębiorstwach czy też instytucjach użyteczności publicznej. Ich obecność uwarunkowania jest koniecznością zredukowania pracy fizycznej ludzi, a głównie odciążeniem kręgosłupa.
 

Schodołaz towarowy nie tylko za gotówkę


Schodołazy transportowe finansowane są na wiele różnych sposobów. Jednym z nich jest zakup schodołazów za gotówkę lub bezpośrednio przelewem bankowym. Chodzi tu jednak o natychmiastowe nabycie schodołazu, bez konieczności zawierania jakichkolwiek umów kredytowych, leasingowych czy poszukiwania dofinansowań lub dotacji. Warto mieć na uwadze, że schodołazy transportowe przydadzą się w każdym miejscu, gdzie niezbędne jest dźwiganie ładunków, nawet jeśli są to tylko dokumenty urzędowe lub zgrzewki butelek z wodą oraz wile innych zastosowań.
 

Zakup ze środków własnych


Schodołazy towarowe można zakupić za gotówkę z własnych środków i jest to bez wątpienia najszybszy i najprostszy sposób. Firmy rzadko decydują się na tę możliwość, ponieważ to zablokowanie pieniędzy. Tę opcję nabycia wózków elektrycznych wybierają najczęściej osoby prywatne lub właściciele dużych firm czy przedsiębiorstw. Wszystkim instytucjom publicznym, czyli budżetowym, które zdecydują się na zakup schodołazów elektrycznych za gotówkę, proponujemy wygodne rozwiązanie nabycia wózka elektrycznego z odroczoną spłatą. Wystawiamy fakturę VAT z terminem rozliczenia.

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Finansowanie - schodołazy towarowe
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu